Я вчилася, підробляла і, до речі, заробляла непогані як для студентки гроші. Я знімала окрему квартиру, купувала шикарні вбрання, ходила в дорогі заклади. Я могла дозволити собі все, про що багато хто лише мріють. Але чи була я щаслива

Я можу з упевненістю сказати: “Я щаслива жінка”! У мене є найцінніше – моя сім’я. І я зрозуміла, що це і є найголовніше в житті.

Відразу після закінчення школи я почала жити самостійним від батьків життям. Я вчилася, підробляла і, до речі, заробляла непогані як для студентки гроші.

Я знімала окрему квартиру, купувала шикарні вбрання, ходила в дорогі заклади. Я могла дозволити собі все, про що багато хто лише мріють. Але чи була я щаслива? Ні.

Моє життя стала одноманітним, мене вже нічого не радувало, ні клуби, ні нові плаття, ні яскравий манікюр, ні модна зачіска. І в той момент я зрозуміла, що потрібно кардинально міняти своє життя.

І тоді Бог послав мені дитину, донечку. Перші місяці вагітності пройшли в страху, я ще не усвідомлювала до кінця, що ж зі мною тепер буде, адже з дитиною не підеш на танці, доведеться кинути роботу, перевестися на заочну форму навчання в університеті, велика частина грошей буде йти на дитину, а нема на милі дрібнички і модний одяг для мене.

Але потім пішло перше УЗД і я вперше побачила свою крихітку, потім перші поштовхи, почав рости животик і я зрозуміла, що ось воно щастя, б’ється всередині мене і все що було до цього моменту – це ніщо!

А потім були пологи, так, це було важко і боляче, але весь біль швидко проходить і забувається, коли ти чуєш перший крик своєї дитини і її кладуть до тебе на живіт і ти вперше її обіймаєш.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩