Тепер про те, що допомогла найближчій подрузі Ірині, я шкодую. Але нічого вже не змінити, буде мені наука. Розповім про все по порядку. Грошей, за її словами, їхній сім’ї вистачає тільки на їжу

Мене виховувала бабуся, яка прищепила мені почуття співпереживання і жалісливість. Я звикла ділитися всім, що у мене є. Спочатку це була моя молодша сестра, якій я віддавала на перше прохання всі свої речі і все найкраще, а зараз подруга. З Іриною ми познайомилися кілька років тому і зблизилися, почали часто спілкуватися, довіряти одна одній.

Подруга часто скаржилася на життя, і мені ставало шкода її.

Чоловік у Іри військовий, його майже ніколи не буває вдома, і тому з двома дітьми їй доводиться давати раду всьому самій, допомагає їй іноді тільки мати, з якою у неї натягнуті відносини. Грошей, за її словами, їхній сім’ї вистачає тільки на їжу. Також вона розповідала, що вже кілька років не купувала собі новий одяг і через бідність не користується косметикою.

Звичайно ж мене не залишили байдужою її скарги! Хоч я і заробляю небагато, але завжди намагалася її чимось пригостити, передати солодощі або недорогі іграшки її дітям. Коли з’явилася така можливість, я стала віддавати цій дівчині свій одяг. Багато речей були в дуже хорошому стані, і їх можна було б продати, але я по своїй наївності вирішила зробити добру справу і подарувати їх Ірині.

Яке ж було моє здивування, коли я випадково в інтернеті натрапила на оголошення про продаж цих речей!

До того ж, Причому виставленою на продаж була не одна і не дві речі, а майже всі, що я їй віддала!

Тепер не знаю, як на те, що сталося, реагувати. З одного боку, всі ці речі мною подаровані безоплатно, і подруга могла ними розпоряджатися на свій розсуд, але з іншого боку – я могла б і сама їх продати.

Серед тих речей, що я їй віддала, багато брендового і дорогого одягу, за яке можна було б виручити непогану суму грошей.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩