ДІЗНАВШИСЬ ПРО ВАГІТНІСТЬ, Я БУЛА НА СЬОМОМУ НЕБІ ВІД ЩАСТЯ. ЧОЛОВІК ТАК САМО ЗРАДІВ, АЛЕ ДУЖЕ СКОРО ПОМІНЯВ СВОЮ ДУМКУ. – МАТИ КАЖЕ, ЩО НАМ ПОТРІБНО ПОЧЕКАТИ З ДІТЬМИ.., – ОПУСТИВШИ ОЧІ, ВИМОВИВ МИКОЛА. – ТОБІ СЛІД ЗАКІНЧИТИ ІНСТИТУТ, СТАТИ МІЦНО НА НОГИ, А ВЖЕ ПОТІМ ДУМАТИ ПРО ДІТЕЙ

Я рано вийшла заміж. На першому курсі закохалася без пам’яті в свого одногрупника Колю, який відповів взаємністю. Батьки Миколи були не в захваті від наших відносин. За матеріалами

Мати відмовляла сина від необачного вчинку, Ірина Сергіївна була впевнена, що син не зробить кар’єру, що сімейне життя завадить цьому.

Насправді, свекруху хвилювало те, що я провінціалка. Як вона любила виражатися «Ні кола, ні двора. Приїхала в місто, щоб знайти багатого чоловіка »…

Я не звертала уваги на слова жінки. Думала, наша з Колею любов сильніше, витримає всі чвари і колотнечі.

На жаль, незабаром сама пошкодувала про те, що пов’язала свою долю з підлою людиною, яка зрадила в самий нелегкий час…

***

Дізнавшись про вагітність, я була на сьомому небі від щастя. Чоловік так само зрадів, але дуже скоро поміняв свою думку.

– Мати каже, що нам потрібно почекати з дітьми.., – опустивши очі, вимовив Микола. – Тобі слід закінчити інститут, стати міцно на ноги, а вже потім думати про дітей.

– Ти серйозно? – здивувалася я. – Вибач, але зараз ти пропонуєш мені позбутися дитини?

Коля важко зітхнув, і вийшов з кімнати. Більше ми до цього питання не поверталися. Але відносини наші похитнулися. Ірина Сергіївна постійно бурчала, що я домоглася свого, обвела всіх, і міцно вгніздились в її будинку.

Я намагалася не звертати уваги на образливі слова жінки. Вірила, що після народження малюка все владнається. Пологи у мене були довгими і важкими. На жаль, ні підтримати, ні заспокоїти було нікому. Лише старенька санітарочка гладила мене по голові, кажучи, що все буде добре.

Через добу я народила близнюків, двох хлопчиків. Спочатку злякалася, але потім заспокоїлася. Адже мені Бог подарував подвійне щастя.

Наступного дня в пологовий будинок приїхав Коля з матір’ю. Чоловік виглядав розгубленим, а жінка була не в собі від злості.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩