Якщо у вас вдома збереглась така м’ясорубка – ні в якому разі її не викидайте!

Тільки уяви, є такі речі, які не ламаються, не б’ються і не розсипаються на очах після декількох використань. Для сучасної людини це надзвичайно, але ті, хто народився і виріс в СРСР знають, що якість тодішніх речей цінувалась на вагу золота! Ми ж звикли берегти гарантійний талон після покупки техніки, як зіницю ока. А раптом зламається

Ми ділимося з тобою підбіркою речей часів Радянського Союзу, які гріх викинути. При дбайливому використанні вони послужать куди довше сучасної техніки, а головне – якісь з цих штучок ну точно знайдуться в тебе в коморі, пише Мамины Шпаргалки. Відразу видно, що виготовлено в СРСР!

М’ясорубка

Якісна, надійна, вічна радянська м’ясорубка не підведе в відповідальну хвилину, не зламається і не згорить. А тісто для пісочного печива з неї виходить що треба, головне – з насадками не заплутатися. Класична ручна м’ясорубка часів СРСР стане незамінною помічницею на кухні, підійде для подрібнення м’яса, для виготовлення локшини, печива і навіть соку.

Фотоапарат «Зеніт»

Ентузіастів плівкової фотографії стає все більше, а тому за якісний плівковий фотоапарат любителі аналогової фотографії готові заплатити чималі гроші. По правді кажучи, в еру смартфонів, коли кожен може сфотографувати і через мить залити в мережу вдалий знімок, цінність кадрів на плівку стає куди вище. Якщо на полиці порошитися старий фотоапарат, не полінуйся купити плівку і зробити кілька атмосферних знімків. Це того варто!

Бляшані банки

Пакети з цукром, крупами або борошном не тільки не підходять для зберігання сипучих продуктів, але і виглядають просто бридко. Інша справа – жерстяні банки! А такі баночки, як були в СРСР, сьогодні на вагу золота. Вмісткі, якісні, їх хочеться поставити на самому видному місці. Якщо у тебе завалялася парочка, неодмінно відреставруй їх і використовуй з задоволенням.

Горішниця

Ну хто не любить ці рум’яні горішки зі згущеним молоком, які з любов’ю готувала бабуся? Горішниця – незамінна річ, адже готувати улюблені ласощі дітвори з нею простіше простого. Нехай зараз електронну горішницю можна купити в будь-якому магазині техніки, чавунний прилад часів совка ніщо не замінить! Штучка це вічна, ще й онукам дістанеться, адже ламатися там просто нема чому.

Годинник «Електроніка 6»

Тут все просто: бюджетний домашній електронний годинник-будильник – вічна техніка. Великий яскравий дисплей з двома режимами підсвічування і живленням від мережі роблять «Елетроніку 6» найякіснішою моделлю радянських годинників. Служать вони не рік і не два, а десятиліття!

Холодильник ЗІЛ

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩