Ось навіщо я кладу монету в морозuлку кожен раз, колu їду з дому

Цією хитрістю зі мною поділилася подруга, яка довгий час проживала в Англії. А її свого часу навчила цьому сусідка.

Виявляється, англійці (та й взагалі багато європейців) завжди кладуть в морозилку монету, коли їм потрібно надовго покинути своє житло. Сенс цієї дії насправді дуже простий, і в той же час геніальний. Навіть дивно, що цей лайфхак придумали в Європі, а не в нашій країні.

Монета, залишена в морозилці допоможе без зусиль визначити, чи були під час вашої відсутності перебої з електрикою і скільки за часом вони тривали. Зазвичай, якщо я їду на дачу, наприклад на тиждень, я відключаю в квартирі всі споживачі електричного струму, крім холодильника, тому що там завжди залишаються продукти.

Щоб бути впевненою в тому, що електрику в мою відсутність не відключали на тривалий час, і продукти в холодильнику не зіпсувалися я залишаю в морозилці монету.

Просто наливаю в невеликий контейнер воду, заморожують її, а потім кладу монетку прямо на лід і відправляю назад в морозилку. А по приїзду додому я першим ділом перевіряю монетку. Якщо вона так і залишилася лежати на льоду, значить все в порядку, і електрики не відключали.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩