Мій племінник розлучився нещодавно. Хоч він мені рідна людина, але я стала на сторону його дружини Тетяни. Якось я почула дивну розмову між її доньками, і прийняла рішення, яке Тетяні зовсім не сподобається, та мені вже байдуже…

– Мій племінник з Тетяною розлучився два роки тому! – розповідає 60-річна Олена Павлівна. – Я його, звичайно, теж не виправдовую: поки дружина сиділа з дітьми, він став ходити до їншої жінки. Але, з іншого боку, я впевнена: якщо сім’я руйнується, винні двоє! Це раз.

А друге – ну і що тепер нескінченно копатися в цьому всьому, ображатися, згадувати все це? Ну, сталося в житті не найприємніше – треба відпустити і жити далі, мислити позитивно! Ну а вже дітям розповідати про те, який їх батько недобрий, і зовсім, я вважаю, неправильно! Навіщо? Ні до чого хорошого це не призведе. Вони ж ще малі діти і мають право на щасливе дитинство, щоб там не сталося в житті у батьків.

Рідної сестри Олени Павлівни не стало вже давно, тому жінка для свого племінника Романа стала сама наче мама і дуже доброго відносилася до його сім’ї: поважала Тетяну, любила щиро їх діток, як своїх рідних онуків.

Тетяна – колишня дружина племінника Олени Павлівни Романа, мати двох її онучок, яким зараз чотири з половиною і шість років. Розлучилися подружжя по досить банальній причині – чоловік Тетяни, Роман, зустрів іншу жінку. При цьому, як багато чоловіків в подвбній ситуацій, довго жив ось так на дві сім’ї і дружині навіть не някав ні на що. Тетяна йому довіряла, і даремно. Під кінець чоловік знахабнів так, що навіть вже і листування свого не ховав ні від кого.

У підсумку Тетяна, звичайно, натрапила на неї в незакритій вкладці на домашньому комп’ютері.

– Тетяна дуже змінилася після народження діток, вже не була такою стрункою! – зітхає Олена Павлівна. – Ми їй все говорили, що потрібно краще дивитися за собою, їсти менше жирної їжі, але вона тільки виправдовувалася – ніколи мені ще собі якісь страви корисні виготовляти, мовляв, я з дітьми. Ну, ось і догралася. Роман – чоловік видний, забезпечений, з квартирою, з хорошою роботою. За такими завжди бігають слідом. Казала їй, але хто б мене слухав.

Треба сказати, розподіл ролей в сім’ї у Романа та Тетяни був цілком традиційним: чоловік працював, дружина сиділа вдома ще навіть до народження першої дитини. Роман непогано заробляв, тому виходити на роботу, щоб отримувати невелику зарплату Тетяні не було ніякого сенсу. А потім народилися діти, вони мали не найкраще здоров’я, тому мама весь свій час присвячувала їм.

Тетяна планувала сидіти вдома, що називається, до останнього дня – до школи і далі. Роман був не проти, звичайно. Втім, це був лише попередній план, до реалізації якого не дійшло, адже на момент розлучення молодшій дівчинці не було і трьох років.

До розлучення подружжя жило в квартирі, що належить чоловікові. І йти Тетяні з дітьми було в принципі нікуди – вдома її ніхто не чекав, там у мами новий чоловік і молодший брат-студент, Тетяні, особливо з дітьми, місця немає і не було.

– Племінник їй платить аліменти, ну, напевно, не такі великі, як їй би хотілося! – розповідає Олена Павлівна. – У нього зараз теж не найлегші часи, і на роботі премії усі забрали, і нова сім’я, дружина чекає дитину. Загалом, я з самого початку допомагаю їм матеріально, аплачую Тетяні з дітьми квартиру, яку вони орендують.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩