Ми разом уже понад 2 тижні, й він досі не віддав мені свою зарплату!

Ці стосунки тривали всього-нічого, і Олена не могла змитися з тим, що її Славік досі не відав їй картку із заробітною платою та ще й заявив, що вона сама повинна оплачувати кредит. Після цього дівчина вирішила розлучитися з ним. Ніхто з них на компроміс не хотів йти: Славік обороняв свою картку, а дівчина – нахабність.

Це було років п’ять тому влітку. Мені зателефонував брат і попрохав дати ключі від дачі, бо він хоче з дівчиною там шашлики посмажити. Я не став сперечатися, але брат піднявся у мою квартиру не один, а з дівчиною. Вона виявилась дуже нахабною і сама зайшла до мене у квартиру, мов її запросили на чай.

Я вирішив не зупиняти її, можливо, у неї така форма спілкування. Приготував чай, дістав печиво, посиділи, і я вже чекав, коли ж вони підуть, адже у мене ще чимало справ і сидіти просто так я не мав часу. Загалом, не знаю, з чого його дівчина вирішила, що мені потрібно знати про їхні сімейні проблеми, але таки ними поділилась.

– Ми зі Славіком разом уже два тижні, а він досі не дав мені карточки з зарплатою, але ж міг хоча б нову для мене відкрити!

Від почутого я аж протер вуха, не міг повірити, що справді саме це почув. Свій здивований погляд перевів на брата, але той лише махнув рукою, тоді Олена продовжила: «Я думала, що він справжній чоловік і розуміє, що якщо я стала його дівчиною, то він повинен взяти всі турботи про мене. От і слова моєї мами тут підійдуть: «Навіщо мені чоловік для поганого життя, таким я і сама можу жити!».

Схоже, така любляча мама й перетворила доньку на нахабне й дивне дівчисько. Славік вирішив залагодити ситуацію і почав жартувати про те, що з часом і його карточка потрапить до неї у руки.

Коли я провів гостей, то швиденько забув про це, а зі Славіком я зустрівся аж через два тижні, коли він мав повернути мені ключі від дачі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩