Молода дівчина полонила моє серце, а 50-річна дружина стала тільки нeрвувати своєю присутністю. Я вирішив розлучитися з жінкою заради к0ханки, дружину зробив винною в очах всіх наших родичів та дітей

З Наталею ми пройшли чимало пригод, у нашому житті була і бідність, і радість та сум, неочікуване багатство, багато спільних зусиль та двоє прекрасних дітей. Всі 30 років я залишався вірним своїй жінці, а вона мені, я б її навіть ніколи не запідозрив у зраді, бо мені здавалося, що Наталя залежна від мене, вона так на мене дивилася, очі завжди були закоханими. Наші діти вже дорослі, старша дочка народила нам двох онуків, і у свої 50 років ми були щасливими.

Пам’ятаю, як завдяки Наталі ми змогли розбагатіти  це було досить неочікувано, але вона запропонувала зібрати всі наші заощадження та вкластися у свій бізнес, було ризиковано, але ми пішли на це і не пошкодували. Вже через рік ми розбагатіли так, що змогли купити шикарний будинок та поїхати на море всією родиною. З того часу пройшло сім років і кошти тільки примножилися, дружина була права!
Багато людей кажуть, що гроші тільки псують людину, в цьому я переконався на власному досвіді, коли зрозумів, що вартий більшого.

Я багато часу проводив у відрядженнях, біля мене крутилися молоді дівчата та жінки, які були ласі на мій статок. Довгі ноги та веселі посмішки настільки зачарували мене, що, приїжджаючи додому, я вже не міг дивитися на дружину так, як колись. Красуні оточували мене щодня, а коли мій найкращий друг одружився на довгоногій дівчині, молодшій за нього на 15 років, то я взагалі почав думати, що Наташа не достойна мене.

Жінка з віком погладшала, у неї появилися зморшки, тому вона і близько не стояла біля тих красунь. Вдома я був розсіяним, злим та дивився на жінку з відразою, а вона навпаки, анітрохи не змінила свою поведінку і тільки запитувала мене чи все гаразд. Наташа не приваблювала мене, я часто натякав їй, щоб вона схудла, зробила пластику, але дружина була категорично проти, вона просила приймати її такою, як вона є, навіть плакала через це. Мене це ще більше нервувало!

Так, я не зміг встояти перед красою Вікторії, з якою ми познайомилися на одному вечорі. Їй було 25, повна енергії струнка красуня полонила моє серце, і я закохався. Ми таємно зустрічалися півроку, я купив їй квартиру, щодня засипав її компліментами та подарунками. Мені хотілося показати її всьому світу, бо виглядала вона шикарно. Дружина не знала про коханку, але помітила, що я часто пропадаю.
З Вікторією було легко, але останнім часом вона почала ставити свої вимоги  я мав розлучитися з жінкою та взяти заміж її. Я не міг втратити цю дівчину, тому покликав у гості всю родину, дітей і за сімейною вечерею влаштував “концерт”.

Спокійна Наталя нічого не підозрювала, поки я не почав при всіх принижувати її. Я сказав, що жінка давно мене не чує і не бачить, вона не хоче ставати кращою для мене, не підтримує і не йде зі мною на вечори партнерів, мені важко самому все тягнути на своїх плечах. Родичі з моєї сторони почали косо дивитися на Наташу, а та навіть слова не могла сказати. На завершення я розплакався та сказав, що хочу подати на розлучення, бо через байдужість дружини став слабким і знайшов іншу жінку. Після цих слів Наташа мовчки встала з-за столу, зібрала свої речі та разом з донькою поїхала геть. Мене ще довго жаліли діти і родичі, але коли я сказав про заручини з Вікторією, син та дочка не захотіли мене бачити й стали на сторону своєї мами.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩