Чоловік повернувся з заробіток і ми вирішили робити входини на Покрови. Зібралися родиною дружно відсвяткувати. В розпал свята я помітила, що чоловік весь час тримає телефон в руках і щось комусь пише. Я запитала, що з ним, а він відповів, що хлопці з роботи пишуть, що треба повертатися назад. А на наступний день мені на телефон не прийшло повідомлення.

На минулому тижні чоловік повернувся з-за кордону. Віктор вже п’ять років їздить на заробітки в Чехію. А що робити, коли у нас росте троє дітей. Разом ми вже 15 років.

Рішення їхати за кордон ми приймали разом, іншого виходу покращити наше матеріальне становище ми не бачили. Чоловік присилав гроші, я звільнилася з роботи, доглядала дітей і будувала наш будинок. Колись батьки чоловіка подарували нам ділянку під будівництво, ми спромоглися лише витягнути коробку. І лише заробітчанські гроші чоловіка дозволили нам довести справу до кінця.

Ми вирішили робити входини на Покрови. Гарне релігійне свято – покликали священника, посвятили дім, а потім зібралися родиною дружно відсвяткувати. В розпал свята я помітила, що чоловік весь час тримає телефон в руках і щось комусь пише. Я запитала, що з ним, а він відповів, що хлопці з роботи пишуть, що треба повертатися назад, бо мають закінчити раніше терміну якийсь важливий об’єкт.

Трохи розстроїлася, бо чоловік казав, що залишиться з нами на місяць, та й діти дуже скучили за татом. Але що робити, гроші нам потрібні, бо ще меблі в деякі кімнати треба купити, та й огорожу доробити.

І я б повірила у цю казочку чоловіка, якби на наступний день мені на телефон не прийшло повідомлення. Незнайома жінка мені писала, що у неї з моїм чоловіком роман і що вона чекає дитину. Я ледь телефон не випустила з рук. Віктору скоро 40 років, у нас троє дітей, яка ще дитина? Хотілося думати, що зі мною хтось погано пожартував, але спокій з моєї душі геть пропав.

Колись, в молодості, я помічала за чоловіком невеликі «грішки», на які я намагалася не звертати уваги. Але там і не було нічого серйозного, наскільки я знаю, просто флірт. Я завжди була впевнена, що він відноситься до того типу чоловіків, який сім’ю ставить понад усе. Як тільки я починала показувати, що щось підозрюю, цей зв’язок тут же припинявся. Але це було давно, я думала, що діти змінили мого чоловіка.

Прочитавши ще раз повідомлення, я відчула, як всередині все стислося і похололо. Вперше мені стало страшно за наше майбутнє, вперше я зрозуміла, що наша сім’я може зруйнуватися.

Відтоді я почала спостерігати за поведінкою чоловіка пильніше. Особливих змін не бачу, але і заспокоєння мені це не приносить. Я постійно думаю про те, що в один вечір він прийде і скаже мені ті самі слова, яких я боюся зараз більше всього на світі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩