Ніхто не знає, якими шляхами веде нас Господь, і головне на цьому шляху — не втратити віру і надію, не забруднити душу образами чи люттю, і не впасти у відчай. Завжди треба вірити!

Літня сімейна пара сиділа на лавці у парку. Він ніжно тримав її за руку і щось розказував. А вона дивилася на ставочок, що колисав кілька сіреньких качечок неподалік. Вона згадувала їх сімейне життя, воно було чудове. Ще зовсім юною вона покохала свого чоловіка, а він щиро закохався у неї. Прожили вони гарне, щасливе життя, але чомусь, Господь не дав їм дітей. Вони сподівалися, вірили, молилися. Але…

Вона отямилася від своїх думок і почула, що її коханий чоловік казав:
— Тож, не турбуйся, люба, я все зробив, як ми домовилися. У редакції звісно на мене дивилися, як на чудовисько якесь, але об’яву все ж узяли.

А наступного дня, у всіх газетах вийшло оголошення такого змісту:»Продаються літні батьки, сімейна пара 70, та 75 років. Вартість 2000 тисячі гривень. Телефон та адресу можна знайти в редакції».

А на іншому кінці міста, цю газету вже читала молода дівчина, і палко обурювалася своєму чоловіку, теж молодому юнаку.
— Як так можна! Продати власних батьків?! Це нонсенс! — праведний гнів так і сипався з неї іскрами на усі боки.

— Ну чому ти так сердишся, кохана? Може у дітей, цих старенький людей, проблеми, може вони не мають змоги доглядати за батьками…?

— Тому і продають їх, як якийсь товар??? — вигукнула дівчина.
Цілий день молодята радилися, обговорювали знов і знов цю ситуацію, і на вечір рішення було прийнято.

Їм було дуже шкода стару сімейну пару, адже вони самі виросли в дитячому будинку. І не знали своїх рідних батьків. Молодих людей дуже обурила думка, що рідним дітям непотрібні власні батьки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩