Мій брат, який працює за кордоном, вирішив одружитися. І невістка, і її батьки вважають, що на весілля потрібно брати все найдорожче, хоча самі живуть дуже скромно. І я, і моя мама, не розуміємо, навіщо так витрачатися, але нічого не можемо вдіяти, брат готовий за все платити

Мене звати Олена, мені 33 роки, моєму брату – 30. Скоро у нього весілля, але мені і мамі від цього не радісно. Я турбуюся за брата, а втручатися в його життя не можу, але і мовчати важко, коли ти бачиш, що все йде якось не так.

З дитинства ми звикли жити скромно, тільки все найнеобхідніше, без шику і зайвої показухи. Батьки намагалися давати нам все найнеобхідніше, але ні я ні брат, ніколи не вимагали від них більшого.

Я вийшла заміж ще 8 років тому, якось з чоловіком у нас співпали інтереси, навіть не дивлячись на непогані доходи, ми не хвалимося і нічого нікому не доводимо – просто живемо і радіємо.

А нещодавно мій брат оголосив, що у нього весілля. Ми всі дуже зраділи цій новині. Він працює і живе за кордоном вже років три, робота, пов’язана з промисловим альпінізмом, вимагає великої зосередженості. Житла в цій країні у нього з дівчиною немає, вона працює дімробітницею, заробляє, порівняно з братом, небагато.

Ми зраділи цій новині, поки не почалася підготовка до весілля. Чи то у дівчини, чи то у її батьків геть зірвало дах від майбутнього події, та ще брат сказав їй, що вона може організовувати таке весілля, яке захоче, зараз він вже з цього приводу дуже засмучується, але слово дав, назад не забереш. Дівчина вирішила не скромнічати – захотіла найкрутіший ресторан в рідному місті, найдорожчий фотограф, найкрутіший декоратор.

Її сукня коштує 20 тисяч гривень, а оформлення залу квітами обійшлося в 25 тисяч гривень? За що? Це ж всього квіти, які зів’януть на наступний день. Але майбутня невістка наполягає, що все має бути саме так.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩