У них всі рідні поруч, діти, чоловік, дружина, а я повинна бути одна? Говорити і забороняти легко, бути правильним і гордим просто на відстані, коли тебе особисто це не стосується

Мені 27, синові 2 роки. З чоловіком я розлучилися 7 місяців тому. Розлучились дуже швидко і несподівано для мене, я навіть зрозуміти не встигла. Винні обоє, але що вже тепер. Я все ще люблю його і потребую його, але наші батьки абсолютно проти нашого примирення.

Шляхів виходу з ситуації, що склалася дуже багато, але ніхто не хоче робити перший крок і брати на себе відповідальність за можливу невдачу. Не знаю, про що він там думає, хоч нехай і не думає про мене зовсім, але до сина колишній чоловік точно не байдужий. Я хочу все налагодити, але мені страшно, що якщо у нас нічого не вийде і хтось про це дізнається, то знову почнеться звинувачення і закиди з боку родичів.

Мені навіть не важливо, що скаже чоловік, як відреагує, якщо я йому після такого тривалого часу напишу перша, що подумають рідні. Вони його ненавидять, а я не можу в їхніх очах зробити його хоч трішки кращим. Не знаю, що буде, якщо вони дізнаються, що я після всіх скандалів йому написала. Я не можу їх не слухати, тому що залежу від них, не тільки фінансово, а й морально. Через дитину я не можу вплутуватися в авантюри з переїздом в інше місто, пошуками нової роботи, нового чоловіка.

З іншого боку, у них всі рідні поруч, діти, чоловік, дружина, а я повинна бути одна? Говорити і забороняти легко, бути правильним і гордим просто на відстані, коли тебе особисто це не стосується. Невже я не маю права прощати того, кого люблю, тим більше батька своєї дитини? Невже ніхто не може помилятися і всі такі правильні і милі? Невже не можна все змінити і почати заново, хоча б спробувати це зробити? У мене дитина, наслідки мого рішення стосуються і його, мені доводиться приймати рішення і за нього теж, а я боюся і сумніваюся це зробити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩