Одного осіннього вечора він прийшов додому і заявив, що більше мене не любить і жити зі мною не збирається. Зібрав свої речі і пішов.

Мій чоловік знайшов собі іншу жінку. Одного осіннього вечора він прийшов додому і заявив, що більше мене не любить і жити зі мною не збирається. Зібрав свої речі і пішов. Пізніше я дізналася, що у нього вже майже рік є інша жінка і живе він зараз у неї.

Ми з дітьми залишилися жити самі. Жили ми у квартирі моєї свекрухи. Вона їй дісталася від її батьків, а сама свекруха жила на сусідній вулиці у іншій квартирі, яку ще в молодому віці вони придбали разом із свекром. До слова, батько мого чоловіка зник безвісті ще як мій чоловік навчався в школі.

Кілька тижнів тому нас офіційно розлучили через суд. Хоча він туди навіть не прийшов.

До нас з дітьми часто приходила свекруха. Аж раптом вона мені натякнула, що квартира належить їй, і я більше не можу в ній жити, оскільки я розлучилася з її сином. Уявіть лишень, він мені цілий рік зраджував, покинув нас і пішов до іншої жінки, а для свекрухи винна я.

Її зовсім не хвилює, що крім мене у цій квартирі живуть ще й її онуки, рідні онуки. До того ж свекруха добре знає, що нам і йти то нема куди. Лише до моїх батьків в глухе село їхати жити.

Спочатку я цим натякам старалася не надавати уваги, але потім свекруха заявила мені прямо в очі, що до кінця місяця я повинна виселитися. Мотивувала це тим, що пенсія у неї маленька і вона буде здавати цю квартиру, щоб мати гроші для оплати комунальних послуг, бо зима не за горами.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩