– Ну і мати у мого чоловіка, ти уявляєш! – скаржиться дівчина на свою свекруху. – Він попросив у неї грошей в борг, для першого внеску по кредиту, а вона відмовила! Рідному сину грошей не дала!

Ранок понеділка я вирішила почати з шопінгу: докупити дещо по дрібниці до поїздки на море. Через пару годин хитань по магазинах я вирішила зробити перерву на каву та вирушила на фудкорт.

Там, за доброю традицією, я стала мимовільним слухачем цікавого діалогу між двома дівчатами, які стояли в черзі переді мною.

– Ну і мати у мого чоловіка, ти уявляєш! – скаржиться одна з дівчат своїй подрузі на свою свекруху. – Він попросив у неї грошей в борг, для першого внеску по кредиту, а вона відмовила! Рідному сину грошей не дала!

– А може у неї немає цих грошей? – запитала її подруга.

– Є! Вона багато років збирала, щоб на пенсії з’їздити в Європу. Але ж Європа може і почекати, а ми вже не можемо чекати, нам розширюватися потрібно! – відповіла перша дівчина.

– Ну да… в борг могла б і дати… Не чужі адже люди, – підтримала її подруга.

Послухала я їх і подумала: правильно їм свекруха гроші не дала. Тому що з таким нахабним підходом не факт, що вона взагалі ці гроші побачила б. А якби і повернули, то ще невідомо коли.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩