Того вечора Роман прийшов з роботи в гарному настрої, а згодом виявилось, що він вже і у мами побував, а чого спішити, дома ж дитя мале, спокою не дає. – Ми все з мамою вирішили. Маєш два дні, щоб всі речі зібрати. Будемо жити у неї. Кімната вільна є, буде тобі допомога. – Умовити чоловіка в протилежному Олені не вдалося, хоча й жити з свекрухою, ой як не хотілося. Там, в невістках, все і почалося

Того вечора Роман прийшов з роботи в гарному настрої, а згодом виявилось, що він вже і у мами побував, а чого спішити, дома ж дитя мале, спокою не дає. – Ми все з мамою вирішили. Маєш два дні, щоб всі речі зібрати. Будемо жити у неї. Кімната вільна є, буде тобі допомога. – Умовити чоловіка в протилежному Олені не вдалося, хоча й жити з свекрухою, ой як не хотілося. Там, в невістках, все і почалося…

***

Олена була пустотливою дівчиною, не особливо красунею, але милою. А молодість завжди надає особливого блиску в очах. На останньому курсі університету вона вчилася.

Сподобалася вона Роману, який, як раз з армії повернувся. Став він її на побачення кликати, та на танці водити.

Обидва були молоді, веселі, пустотливі, ніхто і не замислювався, що сім’ї у них дуже різні. Олена була з родини робітників, однак батько останнім часом керував профспілкою великого заводу, а батьки Романа займалися торгівлею.

Вирішили молоді одружитися, і хоч батьки і не були в захваті від цього, але весілля зіграли за всіма правилами, велике, галасливе, щоб всю численну рідню уважити.

Перші кілька років, молоді жили окремо в малосімейці. Батьки з обох сторін намагалися їх контролювати, та розуму вчити, але оскільки вони працювали і самі себе забезпечували, то особливих важелів впливу у них для цього не було.

Ще через рік народився у них малюк, і з грошима стало гірше. Зрозуміло, що життя сім’ї з новонародженою дитиною, сильно відрізняється від того життя, яке можуть вести молоді та бездітні пари.

Став Роман затримуватися частіше на роботі, а дружині все більше вимовляти за те, що дитина неспокійна, все плаче, скиглить, спати не дає. А ще взяв манеру у мами дома на ніч залишатися.

Олена втомлюється за день з дитиною, чекає, щоб допоміг трохи, хоч в душ спокійно збігати, а він вдома у мами, перед телевізором сидить з пиріжками.

Приходить якось чоловік після роботи і заявляє, що вони з батьками порадилися, і вирішили, що молода сім’я переїде до батьків в будинок. Якраз сестра його поїхала в інше місто вчитися, кімната окрема є. Так буде краще, і з дитиною мама допоможе.

Ох і не хотілося Олені в будинок до свекрухи, але чоловік вже все вирішив і батьки його наполягали, переїхали.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩