На минулих вихідних заїхали нас провідати діти. Я ніби й хороша свекруха, але чомусь невістка тримається від мене на відстані. Ми тільки з чоловіком з церкви прийшли, як в двері діти задзвонили. Холодок повз нас пробіг ще той, але я вирішила його не помічати. Чоловік вийшов з сином на балкон, а я, щоб часу не гаяти, присіла біля Василини, і давай “по душам” говорити

Ми з чоловіком живемо в районному центрі, а син женився і з Василиною купили квартиру в області.

На минулих вихідних заїхали нас провідати діти. Я ніби й хороша свекруха, але чомусь невістка тримається від мене на відстані. Ми тільки з чоловіком з церкви прийшли, як в двері діти задзвонили. Холодок повз нас пробіг ще той, але я вирішила його не помічати. Чоловік вийшов з сином на балкон, а я, щоб часу не гаяти, присіла біля Василини, і давай “по душам” говорити.

Приїхали наші діти сьогодні. Зупинилися в готелі, недалеко від нашого будинку. Я приготувала обід, вони прийшли, привезли гостинці.

Так скучила за ними, ух! Спочатку трохи був легкий холодок між нами з невісткою, але потім батько з сином вийшли “подихати свіжим повітрям” і ми залишилися удвох.

Ми так поговорили добре по душам. Як же мені соромно перед нею. Вони приїхали в центр планування сім’ї, щоб здати відповідні аналізи.

Василинка поділилася, що обдумавши і обговоривши з чоловіком, моїм сином, вирішили, що все-таки пора, але спочатку перевірять своє здоров’я. Чесно кажучи навіть не думала, що діти так серйозно віднесуться до цього питання.

У нас як було-одружилися – завели дітей. А там буде, що буде.

Вони не хотіли ділитися всіма подробицями, але раз я злегка натиснула, вони здалися і розповіли нам все.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩