Коли до мене прийшло запрошення на цю зустріч, я дуже зраділа, і вже з нетерпінням чекала вихідних. Найбільше хотілось побачити Уляну, хоча й розуміла, що можливо саме її на зустрічі випускників не буде. Справа в тому, що я в цьому класі була класним керівником, і її шкільний шлях я знала добре. Та на здивування багатьох, Улянка все ж прийшла

Коли до мене прийшло запрошення на цю зустріч, я дуже зраділа, і вже з нетерпінням чекала вихідних. Найбільше хотілось побачити Уляну, хоча й розуміла, що можливо саме її на зустрічі випускників не буде. Справа в тому, що я в цьому класі була класним керівником, і її шкільний шлях я знала добре. Та на здивування багатьох, Улянка все ж прийшла.

***

Мені захотілося назвати цю історію саме так, тому що вже дуже було шкода ученицю, про яку піде мова.

Уляна прийшла до мене в клас з іншої школи. Причиною переходу стало те, що над дівчинкою сміялися однокласники, а деякі навіть дозволяли собі обізвати або образити.

Минуло кілька днів з моменту приходу Уляни, а їй хлопчики вже придумали прізвисько “тичка”. Вся справа в тому, що учениця була досить високого зросту і при цьому відрізнялася надмірною худобою.

Від цього вона здавалася ще вище. До всього дівчинка не відрізнялася привабливою зовнішністю. Ось злі хлопчаки і знайшли собі в особі Уляни об’єкт для глузувань.

Мені довелося витратити багато часу, перш ніж хлопці заспокоїлися. Правда, було ще кілька неприємних моментів у відносинах хлопчаків до Уляни.

Вона, треба сказати, не злилася, не ображалася і ніколи не скаржилася. Навіть про те, що її ображають, я дізналася від інших дітей.

Уляна провчилася в нашій школі 2 роки, а потім вступила до коледжу, який знаходився в іншому місті.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩