Поведінка чоловіків у відносинах за знаком Зодіаку: з цим чоловіком жити весело і цікаво

Овен

З Овнами цікаво і ніколи не стане нудно. Будучи любителям яскравих фарб життя, романтики Овни без особливих зусиль зачаровують вподобану особу. Однак, вони, як правило, легковажні й непостійні. Тому розраховувати на довгостроковий союз з ними не варто. І хоча в шлюбі з представником такого знака зодіаку навряд чи можна розраховувати на безкінечну вірність і надійний тил, такий союз може наповнити сімейне життя яскравими, свіжими фарбами.

Телець

Тельці по натурі своїй швидко закохуються. Причому до кожного нового роману вони ставляться з усією серйозністю – ніби вперше. Саме тому нерідко вони одружуються кілька разів. Чоловіки-Тельці вміють і люблять красиво залицятися, дарувати квіти. У обраниці вони вибирають собі, як правило, тільки найкрасивіших, чарівних і дотепних жінок. У сімейному ж житті для Тельця важливий затишок, комфорт, а також усвідомлення того, що він в будинку – господар.

Близнюки

Цей чоловік буде досить довго вибирати собі кохану. Вступаючи у відносини, будьте готові до того, що Близнюк вже націлений на серйозні і тривалі стосунки. А вроджені завзятість, уміння красиво залицятися, романтичність, ніжність допоможуть йому здобути прихильність з боку обраниці своєї пристрасті. Втім, Близнюки цілком підходять для створення міцної сім’ї, так як представник цього знака зодіаку виявиться надійним тилом і відданим союзником для своїх близьких.

Рак

Рак – людина з гарячим серцем. Тому закохавшись, він буде діяти відкрито і наполегливо. При цьому він виявиться справжнім романтиком, буде проявляти неймовірну турботу і ніжність. При цьому Рак має важливу якість як вірність. Тому, зв’язавши себе шлюбними узами, він не стане дивитися по сторонах. Головне не гнобити його в сімейному житті.

Лев

Народжені під знаком Лева мають велику емоційність. Такі чоловіки завжди імпульсивні, ревниві, гарячі. До вибору супутниці ставляться з усією серйозністю і вимогливістю. Справа в тому, що чоловікові-Леву потрібна не просто жінка, а партнер, готовий пройти з ним через всі життєві рутини. До того ж його супутниця повинна володіти дотепністю, прекрасним почуттям гумору, мати чітку життєву позицію. Зустрівши «ту саму» Лев готовий перевернути гори, щоб домогтися свого. Причому його не лякають ні різниця у віці, ні соціальне або матеріальне становище.

Діва

Люди, народжені під знаком Діва, як правило, мають звичку пливти за течією. Таке ж ставлення у них і в любовній сфері. Тому навряд чи людина, народжена під знаком Діва, навіть будучи нескінченно закоханим, зробить перший крок. Якщо ваш вибір супутника життя упав на Діву, будьте готові до того, що всі організаційні і серйозні рішення доведеться вирішувати вам. У шлюбі Діви не прагнуть претендувати на роль глави сім’ї. Але зате вони прекрасні, турботливі батьки і люблячі, ніжні дружини.

Терези

Терези володіють рідкісним умінням гармонійно поєднувати прояв чуйності, ніжності з практичністю і розсудливістю. Будучи завзятим сім’янином, вже на початку відносин Терези націлені на будівництво спільного майбутнього, сім’ю і дітей. Крім того, Терези – люблячі і дбайливі батьки, що допомагає наповнити їх будинок комфортом і затишком, а з близькими побудувати відносини, що базуються на взаєморозумінні та повазі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩