У моєї дочки Ольги є частка в квартирі мого колишнього чоловіка. Так склала заповіт моя колишня свекруха. Нещодавно чоловік мені зателефонував і сказав, що його теперішня дружина чекає дитину і тому він хоче, щоб наша донька відмовилася від частки в його квартирі. Я йому відразу сказала, що цього не буде, тому що інтереси моєї дочки для мене на першому місці

Я розлучилася з чоловіком, з яким у нас є спільна дочка. У моєї дочки Ольги є частка в квартирі мого колишнього чоловіка. Так склала заповіт мати мого колишнього чоловіка. Він там живе зараз зі своєю новою сім’єю. У дружини Юрія є двоє дітей від першого шлюбу.

Юрій і так завжди не дуже добре платив аліменти, а коли одружився, то навіть рідко став бачитися з Ольгою. Частину зарплати він отримує в конверті. Тому аліменти на дочку я отримую дуже маленькі.

Ми з донькою живемо у моєї мами. У неї велика трикімнатна квартира і нам всім вистачає місця. Братів і сестер у мене немає.

Нещодавно стало відомо про те, що нова дружина Юрія чекає дитину. Коли про це стало відомо, то він подзвонив мені, попросив з ним зустрітися.

– Я хочу, щоб у моєї дитини була своя кімната. Адже в квартирі у твоєї мами у Ольги є своя кімната. Я хочу продати двокімнатну квартиру і купити для своєї нової сім’ї трикімнатну квартиру. Ти повинна сходити в органи опіки і дізнатися: чи можна поміняти частку Ольги у мене на частку в квартирі твоєї матері.

– Про що ти взагалі говориш? При чому тут взагалі квартира моєї матері?

– Розумієш, навіть якщо я куплю квартиру побільше, то в ній все одно буде частка Ольги. Так що все буде нормально.

– Що за нісенітницю ти несеш? Там частка Олі буде зовсім крихітною! Адже квартира буде оформлена на всіх дітей Марини. Ти не будеш вирішувати свої житлові проблеми за рахунок нашої дочки.

Я відразу ж сказала колишньому чоловікові, що ніяких змін з часткою Ольги не буде.

Марина і так не дуже добре ставилася до Олі, коли вона приїжджала до них у гості. А після розмови з Юрієм, вона взагалі насилу виносила мою дочку. Зустрічатися де-небудь в іншому місці Юрію з донькою вона не дозволяла.

Потім Юрій мені подзвонив і заявив: чому це я не плачу за комунальні послуги за квартиру, в якій є частка моєї дочки?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩