І ось лягає моя бабуся спати і каже: “Господи, ангели-охоронці, допоможіть ключ знайти. Якщо знайду – обов’язково покрещусь і внучок охрещений “. І приснилося їй щось на зразок ангела, який каже, що ключ вона знайде, але тільки під виконання цієї обіцянки

Бабуся моя тоді (років 15 тому) майже безвилазно жила в селі, тримала досить велике господарство – кури, кози, кролі у величезній кількості. Зайнята була з світанку дотемна.

І ось якось серед загальних справ знадобилося їй конче щось в гаражі. Хвать – ключа немає, хоча висів завжди на одному місці. А замок такий, що тільки автогеном.

Стало прикро моторошно, щось важливе там лежало; шукала-шукала цей ключ, та так і не змогла знайти. А треба сказати, нехрещена вона була. І ось лягає вона спати і каже: “Господи, ангели-охоронці, допоможіть ключ знайти. Якщо знайду – обов’язково покрещусь і внучок охрещений “.

І приснилося їй щось на зразок ангела, який каже, що ключ вона знайде, але тільки під виконання цієї обіцянки.

На наступний ранок пішла бабуся годувати кроликів – а ноги ведуть зовсім в іншу сторону, до кущів смородини. І ось, на одному з кущів, на гілочці грайливо так поблискують ключі (як він там опинився?).

Бабуся зраділа, подякувала Богові і понеслась у справах. Пройшов місяць, про обіцянку вона забула – якось все забувалося.

І ось, рівно через місяць, ясний сонячний день займається справами, погода чарівна, ні натяку на хмарку. Обходить бабуся город, проходить повз кущів смородини. І тут, прямо біля куща, де тоді висів ключ, буквально в сантиметрі від імені бабусі – як спалахне блискавка!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩