Прихистила стареньку маму. А чоловік заявив, що він не збирається жити з тещею під одним дахом. Розповідаю, як я вчинила з ним після цього

Коли зустріла Сергія, то відразу зрозуміла – це чоловік моєї мрії. Про нього я марила у сні і наяву. І відразу стала планувати наше спільне майбутнє. Сергій здавався мені ідеалом. Він теж зізнавався мені в коханні і запевняв, що шукав тільки мене. Життя здавалося казкою. Мама була за мене дуже рада.

Ми відсвяткували наше весілля за містом. Мама подбала про те, де нам жити. Це питання часто стоїть перед молодими сім’ями і якби не вона, то довелося б йти на зйомну квартиру.

Мама подарувала мені бабусину квартиру і потім віддала свої заощадження, щоб ми могли зробити ремонт. Ми з чоловіком були на сьомому небі від щастя. Але біда завжди ходить поруч, так і підстерігає.

Батько на нашому весіллі познайомився з жінкою, яка була молодша за нього. Він вирішив подати на розлучення. Це був важкий удар для мами. У неї стався інсульт. Мама потрапила до лікарні. Батько підло скористався ситуацією і продав їх спільну квартиру, причому, навіть не поставивши маму до відома – вона залишилася без житлоплощі.

Звичайно, молоду дружину батька потрібно було забезпечувати. Я вирішила забрати маму до себе. По-перше, за нею потрібен постійний догляд. А, по-друге, я просто не могла зрадити маму, вона зробила все для того, щоб ми були щасливі. Тепер це була наша черга.

Ось тільки чоловік не був зі мною згоден. При тому, що квартира 70 квадратних метрів цілком вміщає в себе трьох осіб. Ми могли б жити в одній кімнаті, а мама в іншій. Але чоловік заявив, що він не збирається жити з тещею під одним дахом, хоча мама стала зовсім тиха після перенесеної хвороби. І не варто забувати, що ця квартира у нас з’явилася тільки завдяки їй.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩