Я випадково по телефону почула розмову своєї сестри і навіть не повірила відразу, що все це сестра говорить про мене. Весь час я дуже допомагала їй з дітьми, а вона жодного разу навіть спасибі не сказала. А тут таке про себе почула! Моя сестра абсолютно не цінувала те, що я робила для неї і її дітей

Мене звати Оксана, мені 37 років. Я незаміжня. Спочатку якось не було особливого бажання, та й часу не було. А тепер вже особливо і не хочеться. Просто мені не траплялося гідних чоловіків, а виходити заміж за кого-небудь я не хотіла. У сусідньому місті у мене живе сестра Марія. У неї двоє дітей, чоловіка немає, вони розлучилися. Я розумію, що їй важко, тому допомагаю в міру своїх можливостей.

Нещодавно зателефонувала я їй, хотіла дізнатися як у неї справи, як діти. Про свої справи теж хотіла розповісти, поділитися з рідною людиною своїми переживаннями. Розповіла сестрі, що у мене неприємності на обох моїх роботах: з однієї роботи мене звільнили, а на іншій останнім часом зарплату сильно урізали. Розповіла їй все, поскаржилася, ніби як легше стало.

Після цього зайнялася домашніми справами. А тут мені знову моя сестра дзвонить. Я навіть одразу не зрозуміла, що вона номером помилилася. Те, що я почула, просто ошелешило мене. Сестра помилково зателефонувала мені, а не своїй подрузі. Вона про свою помилку не здогадувалася і почала поливати мене брудом. Мовляв, я така-сяка! Добре, що у мене неприємності! А то я все життя як сир у маслі катаюся: і квартира у мене є, і машина, і відпочивати я їжджу два, а то і три рази в рік! А сестрі своїй майже не допомагаю! Але ж у неї двоє дітей!

Я просто поклала слухавку. Сіла на диван і розридалася. Мені так прикро стало. Я дуже люблю своїх племінників і купую їм дорогі подарунки на день народження. На канікули вони теж до мене часто приїжджають. Я їх і в кіно вожу, і на виставки, і на різні атракціони в парку.

А сестра моя за це мені жодного разу навіть спасибі не сказала. Але я якось цьому особливого значення не надавала. А тут таке про себе почула! Моя сестра абсолютно не цінувала те, що я робила для неї і її дітей! Я їй не раз гроші давала, коли їй важко було. І ніколи не вимагала їх повертати. І ось таку подяку отримала у відповідь.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩