Чоловік мене залишив, бо зустрів собі іншу, кращу за мене. Ми розлучалися непросто, я потім змінила житло, змінила роботу. Колишній мені на картку щомісяця пересилав чималі гроші для сина, але я їх не брала, бо ще ображалася на нього. А потім побачила, що там вже назбиралася гарна сума і сама стала трішки туди своїх відкладати. Коли син виріс, я купила собі невеличку дачу на ті гроші. Ніколи не думала, що моя власна дитина захоче забрати ті гроші назад

– Це для мене було справжньою великою несподіванкою, якщо чесно, виявляється, – 59-річна Наталя. – Звинуватили мене, що я їх гроші взяла. І хто ти думаєш? Мій єдиний рідний син. Так я копійки чужої ніколи ні у кого не взяла за все своє життя. Учителем працювала, репетиторством підробляла, щоб сина ростити гідно сама, мені ніхто не допомагав. А тепер бачиш що. Син навіть колишньому чоловікові моєму зателефонував, батькові своєму наскаржився на мене. А я років 12 вже не чула і не бачила свого колишнього чоловіка, якщо не більше. А тут в телефон мені говорить, щоб я гроші до копійки своєму синові повернула. А я відразу їм сказала, не смішіть людей.

– Наталю, почекай. Ти толком можеш пояснити, що ж сталося? Сідай, заспокойся. Розповідай мені все по порядку.

– Ну, ти знаєш, що сина я ростила одна з однорічного віку. З чоловіком розлучилася більше двадцяти років тому. З цим розлученням він мені ще довго спокою не давав.

– Так, я пам’ятаю твою історію. Таке не забудеш, розлучення у тебе було не просте.

– Ну ось. Розлучилися ми все ж врешті-решт. Оселилася на іншому кінці міста, місце роботи змінила, зі старими знайомими все зв’язки припинила, щоб з колишнім вже ніяк не бачися. Почала життя з чистого аркуша. Працювала, ми з дитиною жили добре. У сина було все, що потрібно – всякі велосипеди-ролики, комп’ютер для навчання, поїздки, табори, репетитори. Олегові ні в чому не бракувало. І все це я забезпечувала йому сама, на свою зарплату і підробіток.

– Але аліменти же колишній чоловік платив?

– Так. Через ці аліментів тепер всі проблеми лише у мене. Гроші він мені перераховував на рахунок, чималі суми суми. Дохід у нього весь цей час дуже хороший був. Зараз вже не те, звичайно. Загалом, гроші його з рахунку я всі роки не знімала – перший час від образи на нього, мовляв, мені нічого від нього не треба, а потім дивлюся – зібралася у мене хороша сума. І стала тоді вже усвідомлено збирати гроші, ще й свої докладала всі ці роки. Загалом, місяць тому купила я на ті гроші невеличку дачу для себе, щоб на пенсії могла де жити влітку, овочі, фрукти вирощувати. В основному, звичайно, завдяки аліментах.

– Ух ти! Це дуже гарна новина у тебе. Вітаю!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩