Моя Найкраща подруга зловuла на весіллі букет нареченої, а вже за пів року брала шлюб в РАЦСі з її чоловіком

Найкраща подруга зловила на її весіллі букет нареченої, а вже за пів року брала шлюб в РАЦСі з її чоловіком

Всі знають цю прикмету. Хто зловив на весіллі букет нареченої, тому з неба впаде щастя і любов. Щоправда, на весіллях такі букети ловлять чомусь майже всі представниці прекрасної половини людства.

Марина, до цієї прикмети ставилася поблажливо. Вона була просто щаслива за свою подругу Олесю, у якій в той день гуляла на весіллі.

Олеся зустріла свою долю – Єгора, і сьогодні вони стали чоловіком і дружиною. Але так вже вийшло, або так доля розпорядилася, що коли Олеся підкидала вгору свій букет, Марина скромно стояла осторонь від тих, хто бажав зловити букет нареченої.

А букет, описавши в повітрі коло, впав прямо в її ручки. Але весілля пройшло, всі ці дрібниці забулися. Тільки ось сімейне життя у молодят чомусь відразу пішло шкереберть.

Начебто все було у них, а щастя в будинку не було. У астрологів і психологів є таке поняття, як несумісність. Може, це про Олесю і Єгора. Адже вони познайомилися всього за кілька місяців до весілля. І, цілком можливо, просто не встигли пізнати один одного трохи краще.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩