Забyла вuмкнyтu телефон і хлопець пoчyв все, що я рoзпoвідaлa про нього своїй подрузі! Він довго стояв, наче вкoпaний, а потім…

В один день моя дівчина дуже змінилася. Стала якась скритна, у неї з’явилися «свої» справи, в таємниці від мене вона кудись йшла. Мене ніби не помічала. Так тривало тижнів зо два. Потім в один з вечорів вона пішла зустрітися з подругою в кафе, недалеко від нашого будинку.

Чомусь вона знову попросила мене її не проводжали. Але на вулиці вже були сутінки, і я через деякий час вирішив їй зателефонувати. Коротко поговорили, я сказав їй, що сумую, чекаю її додому і смажу нам картоплю. Натиснув на гучномовець, щоб краще чути її слова, бо через тріск на плиті, було дуже шумно

Попрощалися. Секунда, дві. Я почув, як її подруга сказала: «І коли ти збираєшся йому розповісти?» Я затих, і зрозумів, що моя дівчина забула вимкнути телефон, і я можу чути всю їхню розмову.

Я відключив картоплю. Гучномовець у мене як і раніше був включений. Я стояв як укопаний біля столу з телефоном. Вона: «Я не знаю, як йому сказати, раптом він мене кине?» Подруга: «Ти ж його добре знаєш, він начебто, порядна людина, не повинен»

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩