Діти запросили до себе жити, щоб доглядати за онукою. Коли я приїхала, невістка показала, де я буду жити: в коморі

Мій син Діма одружився на дівчині на ім’я Свєта. Світлана була великою “актрисою”. Вона могла робити вигляд, що вона – ангел, хоча насправді вона була дуже хитрою, хваткою і злою. Вона мені нагадувала змію, але мій син її любив і не бачив усього цього. Що я могла зробити? Мені довелося з цим змиритися.

А потім у сина зі Світланою народилася дівчинка. Моя внучка Катюша. Я намагалася якомога частіше приїжджати до них у гості. Я дуже любила внучку і дуже за нею сумувала. Вона була дуже сильно схожа на мене. Це дуже дратувало мою невістку. Але що поробиш, гени.

А тут раптом подзвонив мені Діма і повідомив новину: Світлана вирішила вийти на роботу, а з Катрусею вони просили посидіти мене. Я дуже зраділа. Адже я дуже любила дитину і дуже за нею сумувала.

Я зібрала речі і приїхала до дітей. Коли я приїхала, Світлана показала, де я буду жити: в коморі.

Я була просто в шоці:

– Свєта, ти що жартуєш? Яка комора? У вас велика трикімнатна квартира! Чому я повинна жити в коморі і спати на розкладачці? Що це ще за дурниці такі?

– Ваша розкладачка не вписується в меблювання нашої квартири. А що такого? Діма ось гачки тут повісив, щоб вам було, куди свої речі вішати. Вам тут дуже навіть добре буде! Ходімо чайку поп’ємо! – сказала мені невістка.

– Значить, Діма згоден з тим, що я буду жити в коморі? Відмінно! Але мені це не підходить. Дай я привітаюсь з Катрусею і передам їй гостинці. А потім я відразу ж поїду додому.

– Катя зараз спить.

– Я все зрозуміла, Світла. Щасливо залишатися.

Коли я вийшла з квартири, то зателефонувала синові. Але він не взяв трубку. Він передзвонив мені десь через годину. Я вже сіла в автобус.

– Мама, що ти твориш? Як ти могла так вчинити? Якщо ти не хочеш сидіти з Катею, треба було так відразу ж мені і сказати. Я б знайшов інший вихід із ситуації! В чому проблема? Я не зрозумію взагалі, що відбувається? – кричав у трубку злий Діма.

– Вся справа в тому, Діма, що я не хочу жити в коморі і спати на розкладачці! Як так можна чинити з рідною матір’ю? Це, що ти твориш зі своєю дружиною?

– Що за маячню ти несеш? Яка комора? Значить, Світлана мені правду сказала: ти, і правда, до нас п’яна приїхала. Світлана для твоїх речей шафа у вітальні звільнила, і диван навіть розклала!

– Діма, вона мені сказала, що я буду спати в коморі! Там зараз вже навіть розкладачка для мене стоїть!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩