Під час весільної церемонії я була на сьомому місяці. Мама допомогла підібрати сукню, яка хоч трошки скрила мій, вже чималий термін. Святкування було в розпалі. Я стомлена присіла на лавку, як почула біля воріт дивні вигуки. Підійшовши зрозуміла, що це Володя, батько дитини, а поруч його батьки. Особливо було чутно маму. – Голову моєму синку закрутила, а заміж за іншого вийшла. Та ти життя моїй дитині поламала

Під час весільної церемонії я була на сьомому місяці. Мама допомогла підібрати сукню, яка хоч трошки скрила мій, вже чималий термін. Святкування було в розпалі. Я стомлена присіла на лавку, як почула біля воріт дивні вигуки. Підійшовши зрозуміла, що це Володя, батько дитини, а поруч його батьки. Особливо було чутно маму. – Голову моєму синку закрутила, а заміж за іншого вийшла. Та ти життя моїй дитині поламала.

***

Коли я зрозуміла, що чекаю дитину, мені стало лячно, але в той же час і радісно, хоча мені було всього й 17-ть років.

Я в батьків була єдиною дитиною, і мені завжди хотілося мати молодшого братика чи сестричку, та не судилося.

Не буду розповідати довго, та зі своїм становищем я опинилася одна. Батько дитини, мій ровесник, і йому й в думці не було одруження і така відповідальність. Ні, я не була одна, мене підтримали батьки, за що я їм кажу велике ДЯКУЮ! Хоча в той час це вважалося великим позором.

Так вийшло, що будучи вже на 6-му місяці, до мене почав залицятися наш сусід Ігор. Я розуміла, у нього до мене серйозне ставлення і він готовий одружитися та прийняти мою дитину. Він був старший за мене на 8 років. Я знаю його з дитинства, ми дружили і він подобався мені, та виключно, як друг. Мама з татом почали просити мене, щоб я добре подумала, адже він хороша людина, з ним я буду, мов за кам’яною стіною. Та й його батьки не були проти прийняти мене за свою невістку.

Часу на роздуми не було, адже мені вже скоро народжувати. Та й хто мені б таке запропонував, будучи в такому положенні.

Через деякий час, ми серйозно готувалися до весілля. Ігор взяв все в свої руки. В той час весілля не святкували, як зараз, у ресторанах чи кафе. Потрібно було знайти шалаш (велика палатка), столи та лавки. Разом ми обрали обручки.

Ви знаєте, біля нього я почувалася захищеною та впевненою у собі. Під час підготовки ми зблизились і я зрозуміла, що закохалася в Ігоря. Він весь час був поруч, такий веселий, стриманий, розумний. А мені, колись, хотілося такого “крутого”, який всюди влазить в бійку, я вважала, що це так “круто” мати такого хлопця – як же я помилялася.

Ось і настав день весілля. Я була вже на 7-му місяці. Разом з мамою ми підібрали гарну білосніжну сукню, яка хоч трохи та приховувала вже не маленький животик.

Ігор, побачивши мене, не міг стримати сліз. В його очах я бачила любов, яка просто іскрилася від нього.

Все було чудово, гості веселилися, їли, пили, нічого не передбачало біди.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩