Зателефонувавши з лікарням всім знайомим, зрозумів – нікому я в цьому житті не потрібен. Ще трохи посидів на незручній табуретці, набрав номер телефону колишньої дружини. Не дарма ж я її тиждень тому “підловив” в супермаркеті. Зі мною вона така красива та щаслива ніколи не була. Навіть злість тоді взяла. Можливо це вона “косо” глянула, і все пішло наперекосяк

Зателефонувавши з лікарням всім знайомим, зрозумів – нікому я в цьому житті не потрібен. Ще трохи посидів на незручній табуретці, набрав номер телефону колишньої дружини. Не дарма ж я її тиждень тому “підловив” в супермаркеті. Зі мною вона така красива та щаслива ніколи не була. Навіть злість тоді взяла. Можливо це вона “косо” глянула, і все пішло наперекосяк.

***

Юра помітив колишню дружину в супермаркеті. І не впізнав. Побачив і не повірив своїм очам. Замість сумної, бляклої і повної, старшої за свій вік – модна, з вогником в очах, на високих підборах.

Весела, легка, впевнена жінка. Вирішив поспостерігати за колишньою. А та розплатилася на касі, юркнула і не помітила Ореста. Було прикро, а чому – незрозуміло.

Весь вечір у нього крутилася в голові думка “Як змінилася”.

Підійшовши до дзеркала, невдоволено глянув на набрякле обличчя, неголену щетину, втомлені очі. Підібравши живіт, він зітхнув і побрів в кухню. Відкривши холодильник, знайшов тільки яйця. Спустошивши чергову банку пінного, посмажив яєчню.

Через два дні Орест зламав ногу. Як недоречно! На роботі не здав проєкт, і ця подія напередодні скорочення! Лаючись, він телефонував всім знайомим, хто б міг забрати його з лікарні. У всіх були справи.

– Буду знати, прийму до уваги! – повторював Орест, сидячи в коридорі з холодним гіпсом на нозі. Як не просив сучасний пластиковий гіпс, черговий травматолог “закатав” ногу в звичний гіпс, який повинен висохнути і бути комфортним. Це за словами лікаря.

Згадав в останню чергу про колишню, і тому, що бачив недавно в магазині. Сумніваючись, набрав і її номер.

Через годину був у квартирі. Колишня дружина привезла Ореста додому. Довела до квартири, вивчила зміст холодильника, стан квартири і пішла.

– Слава Богу, – вирішив Орест, і заспокоївся. Через десять хвилин повернулася колишня з двома сумками продуктів. Мовчала розклала продукти, простягнула знеболююче. І грюкнула дверима.

На наступний день колишня знову прийшла з каструлею борщу. Не кажучи ні слова, навела порядок в квартирі. Орест хотів лаятися, що в чужій квартирі нічого господарювати. Але навколо був не те що безлад. Це був барліг холостяка, в якому ніколи не прибирали.

– Нічого ходити! – лаявся Орест. Йому вже набридло щоденне відвідування, прибирання, борщі.

– Я у відрядження їду на два тижні. Продукти принесла, порядок навела. Видужуй! – сухо промовила колишня.

Нога болить, все дратує. Безпорадність, чотири стіни, відсутність грошей і скорочення. Додалася злість на дружину, хоча і колишню.

– Нехай красива, але не мудра, – розмірковував Орест. – Я б не став допомагати їй. Навіщо… – злився на жінку. – Ні, не у відрядження поїхала. На побачення пострибала, он як нарядилася і помолодшала.

Колишня відвідала Юру через два тижні. Той уже ходив на милицях, його відвідували друзі-товариші.

– Життя налагоджується. Ось тільки нога загоїться і роботу можна шукати, – сміявся Орест. А сам собі не вірив. Нога то заживе, а роботу знайти складніше!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩