Настя вже не витримала і висловила чоловікові. З якої радості його мама буде жити з ними і ще в квартирі її мами? І само собою свекрухин цивільний чоловік теж буде жити тут. Чоловікові було поставлено чітку умову, або він живе з мамою, але вони розлучаються. Або він розмовляє зі своєю мамою, щоб вона припинила це і не заважала жити!

Одного разу, ми вирішили зібратися втрьох, посидіти в невеликій кафешці, відзначити зустріч і поговорити про те, про се. Іноді такі дівчачі посиденьки допомагають краще будь-якого психолога.

У нас є подруга, звуть її Настя.

Настя хороша дівчина, гарна, розумна. І чоловік у Насті хороший, працює, не п’є. Живуть вже більше десяти років. І все б нічого, але Настина свекруха весь час не дає їм спокою.

Свекруха просто енергетичний вампір. І хоч живе вона за 300 км, це не заважає їй тріпати нерви своєму єдиному синові і його невістці. У неї просто ідея фікс перебратися до молодих і жити з ними.

Почалося все з того, що свекруха почала підшукувати житло в нашому місті, але грошей у неї не те, що на однокімнатну не вистачало, навіть на кімнату! І першим її заявою було:

– Я у вас поживу, поки на квартиру збираю.

Дещо як розрулити тоді ситуацію, і здавалося на час свекруха притихла. Але ось вона знайшла новий спосіб:

– Я знайшла роботу у вас, буду жити тиждень у вас, тиждень вдома.

Тут Настя вже не витримала і висловила чоловікові. З якої радості вона буде жити з ними, в квартирі Настиної мами? І само собою свекрухи цивільний чоловік теж буде жити тут.

Чоловікові було поставлено чітку умову, або він живе з мамою, але вони себе знімають житло і само собою з Настею вони розлучаються. Або він розмовляє зі своєю мамою, щоб вона припинила це і не заважала жити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩