Свекруха тuхенько nоnросuла у мене щось nоїстu. Я nідігріла вчорашній суп і, трішки подумавши, дала їй одну свіжу котлету. Як вона буде їсти я не хотіла дивитися. Поставила біля неї тарілки, і вийшла з кімнати. – Дякую, доню! – мовила свекруха. Але вона мене так не називала

Свекруха тихенько попросила у мене щось поїсти. Я підігріла вчорашній суп і, трішки подумавши, дала їй одну свіжу котлету. Як вона буде їсти я не хотіла дивитися. Поставила біля неї тарілки, і вийшла з кімнати. – Дякую, доню! – мовила свекруха. Але вона мене так ніколи не називала

В житті ніколи не знаєш як повернеться твоя доля. Я ніколи в житті, навіть уявити собі не могла, що буду доглядати за людиною, яка мене ненавиділа стільки років, скільки мене знала, і всіляко намагалася зіпсувати, і без того не легке, моє життя. Але від долі нікуди не подінешся, від неї не втечеш і не сховаєшся.

В той день зі спальні пролунав голос свекрухи. Вона попросила поїсти. Я швиденько відкрила холодильник, підігріла суп і поклала щойно смажену свіжу котлету. Напевно, саме цей запах викликав такий апетит. Поставила тарілочки на тацю і допомогла їй сісти. Дивитися як вона буде їсти мені не хотілося, поспішила вийти з кімнати. Тільки й почула ззаду тихі слова: «дякую, доню». Ох, давно ви стали так мене називати?

Одружилися ми з чоловіком шість років тому. Можливості відразу жити окремо не було, ось і довелося пізнати на власній шкірі всі принади життя з мамою чоловіка. Сказати, що Тамара Сергіївна мене не злюбила, було не можна. На людях вона всіляко підлещувалася і показово «дружила» зі мною. А вдома починала повчати мене в усьому, я й кроку не могла ступити без її навчання. Все, що я робила, було неправильно.

Ще гірше було з моїми успіхами на роботі. Свекруха була впевнена, що місце жінки виключно на кухні біля плити та чоловіка. Якщо я захоплено розповідала про новий тренінг або успішний звіт, вона мотала головою і зводила розмову до того, що саме в цей час її синочок сидів голодний.

Чоловік мій постійно захищав мене перед своєю мамою, намагався пояснити, що пишається мною, і дуже щасливий, що у нього така дружина. Але, у неї була своя думка. Все закінчувалося тим, що у неї життєвий досвід більше і насправді, вона переживає за нашу сім’ю, щоб якщо я більше буду проводити часу на роботі, в чоловіка не з’явилась інша дружина.

Такі міркування просто вражали мене, я вже втомилася все це слухати. Стала ловити себе на думці, що вже починаю вірити, що за чоловіком потрібне око та й око. І що жінці на роботі не можна затримуватися. Зрозуміла, що обов’язково потрібно з цим щось робити і поставила питання руба.

Нам тоді відразу довелося піти жити на орендовану квартиру. Це було дуже важко. Допомогло моє підвищення. Грошей стало більше і життя поступово налагодилося. Ми почали серйозно думати про можливість взяти житло в кредит. І раптом сталося непередбачене. Завантажуючи брудні речі в пральну машину, помітила на комірі чоловіка помаду. Мене як холодною водою облили. Невже мій коханий, може мені зраджувати? Вирішила не влаштовувати суперечки і не з’ясовувати відносини завчасно і про все самій дізнатися.

Не буду довго розповідати, як я опустилася до рівня перевірок телефону чоловіка і його комп’ютера. Кожен брудний предмет гардероба буквально досліджувався під мікроскопом щодня. І незабаром виявився дивний факт. Увечері я крадькома обережно обстежила чергову сорочку чоловіка і нічого на ній не виявила. Коли через пару днів, я знову взяла цю ж річ, на ній чітко виднілися червоні сліди від помади.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩