9 ознак, що ваш чоловік щасливий і хоче бути з вами в шлюбі.

Всі жінки мріють, аби їхні чоловіки почувалися коханими та щасливими поруч з ними. Але хлопці ніколи не були багатослівними. То як же зрозуміти, що чоловік щасливий у шлюбі з вами? Психологи назвали кілька ознак, які покажуть правду ваших сімейних стосунків.

У шлюбі для щастя подружжя дуже важливо знати і задовольняти потреби своєї половинки. І якщо ви це робите, то ваш партнер буде щасливим поруч з вами

Як же жінці зрозуміти, що її чоловік щасливий у шлюбі? Якщо він робить речі, які наведені нижче, то це безсумнівно про це свідчить.

1. Поцілунки.

Це обов’язкова складова будь-якого сімейного життя. Якщо чоловік, повертаючись з роботи або навіть з магазину, відпочинку, риболовлі — не так важливо, не бачилися ви тиждень або 2 години, цілує вас в губи — значить, він хоче це робити. Йому приємно вас цілувати. Поцілунки в щоку — куди більш відносні, як і обійми.

2. Контакти.
Як тільки чоловік їде по роботі, за вашими сімейними справам або хобі — він завжди вам дзвонить хоча б раз за день. Це нормально і так має бути — він ставить вас в курс подій, їх змін, будує по телефону плани замовлень, справ, якщо вони мають обговорюватися удвох і стосуються сім’ї. Він завжди говорить про те, що нудьгує за вами. Щодо ревнощів, то люблячий чоловік не повинен їх відчувати, а бути впевненим у вас на всі 200%.

3. Визнання в любові.

Люблячий щасливий чоловік буде говорити про те, що любить — практично, щодня. Часто, дуже часто, адже почуття дійсно переповнюють його серце. А ви відповідаєте взаємністю. Тільки люблячий чоловік часто говорить про свою любов не тому, що в його почуттях нічого не змінилося, а тому, що він впевнений, як ці слова і щирість важливі для вас.

4.Компліменти
Щасливий у шлюбі чоловік не використовує примітивних компліментів та робить їх не тоді, коли треба, а тоді, коли він цього хоче. Такий чоловік хвалить дружину та підтримує її, адже любов сильніша за будь-які недоліки.

5. Рука допомоги.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩