Вам колись відмовляли? Якщо так, то ласкаво просимо прочитати поради, як легко пережити відмову та не зациклюватись на невдачах.

Вам колись відмовляли? Якщо так, то ласкаво просимо в клуб! Важко знайти людину, яка ніколи не діставала відмову у своєму житті.

Ви знаєте, що Френсіс Скотт Фицджеральд отримав відмовний лист з видавництва, що його роман “Великий ГЕтсби” буде надрукований, якщо він змінить образ ГЕтсби? Згадайте про інші знаменитості, які на початку своєї кар’єри діставали відмови. Роман “Понесені вітром” Маргарет Митчелл був знехтуваний 38 видавництвами і тільки одне видавництво погодилося надрукувати твір невідомого автора. МЕрилин Монро сказали, що їй більше підійде бути секретарем, ніж актрисою. Опра Уинфри була звільнена з першої роботи репортера, тому що не уміла відділяти свої емоції від фактів у своїх репортажаx. Знаменитий баскетболіст Майкл Джордан був звільнений зі своєї баскетбольної команди.

Звичайно, не кожна відмова народжує дикий успіх, але чому у вас це не може статися?

Якщо ви хочете добитися успіху в усіх ваших починах, то ви повинні навчитися сприймати відмову. Якщо виходити з твердження, що шлях до успіху лежить через відмови, треба навчитися сприймати відмову, щоб повернутися в лад вже загартованим.

Як випробувати інші почуття, окрім гіркоти і гніву, дістаючи відмови в різних сферах життя? Мати позитивніший настрій. Відмова не характеризує вас як особу. Звичайно, бути знехтуваним ніколи не буває приємним, але треба мати справу з конкретною ситуацією в даний момент. Не думайте про те, що вас відкидають як особу, а думайте, що не було відповідних обставин.

Якщо відмова змусила вас відчути себе неудачникoм, то ви приречені на провал ще раз. Зосередьтеся на обставинах події, а не на тому, що це сталося з вами.

Ви зазнали невдачі в роботі
Коли справа стосується кар’єри або професійних навичок загалом, ми частіше покладаємося на зовнішні чинники, ніж на власні сили та думку про самих себе, — впевнена Беверлі Флаксінгтон, коуч по саморозвитку. «Багато людей не навчилися здоровій самооцінці», — говорить вона. Як наслідок, відмова стає для нас руйнівною.

Якщо щось на професійній ниві пішло не так, як ви планували, постарайтеся пам’ятати, що ваш кар’єрний шлях не є прямою лінією, і не кожен досвід допоможе вам рухатися вперед. «Іноді нам потрібно піти в іншому напрямку, заново знайти себе, відкласти щось на потім або навіть попрощатися з цим назавжди», — говорить Флаксінгтон.

Якщо ви розумієте, що ваша самооцінка впаде, якщо ви не отримаєте чергове підвищення, задумайтеся: для чого ви працюєте? Беверлі Флаксінгтон пояснює, що робота повинна викликати в вас впевненість у собі та своїх навичках, розвивати вас професійно, а не змушувати вимірювати власну цінність у назвах посад і спонукати до постійної гонитви за формальними підвищеннями.

Ви переживаєте розставання

Не важливо, чи йде мова про розставання після тривалих років стосунків або новий знайомий не дзвонить після кількох побачень, психолог Гай Уінч упевнений: відмова змушує нас ідеалізувати взаємини, які вже закінчилися. Коли нас кидають, ми починаємо відчувати себе негідними (спойлер: це не так) і шукати причини в собі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩