Перед самим весіллям мені показали листування мого нареченого з іншою дівчиною. Я відразу вирішила розірвати з ним стосунки. Тоді він почав наполягати, щоб я віддала йому всі подарунки, а за каблучкою, яку подарував мені на заручини, він прийшов особисто до моїх батьків. Я б ніколи не наважилася прийти до його матері і забрати свої подарунки, адже я теж дарувала йому хороші речі

З Валерієм я познайомилася два роки тому. Він був на п’ять років старший за мене і відразу привернув мою увагу. Він теж проявив до мене інтерес, ми почали спілкуватися, пізніше він запропонував мені стати його дівчиною. Я була щаслива, все йшло чудово, через шість місяців він зробив мені пропозицію в свій день народження і подарував мені дуже дорогу каблучку.

Я була здивована, в голові промайнула думка, що якось швидко все, але на радощах я погодилася. Після цього я несподівано потрапила в лікарню, грошей не вистачало, тому що я недавно купила квартиру, він сам дав мені 10 тисяч гривень, як допомога. Я зніяковіла, хотіла взяти у батьків, але він сказав, що для майбутньої дружини нічого не шкода.

Після виписки він переїхав до мене, піклувався. Я відновилася, вийшла на роботу, але з приводу весілля я запропонувала почекати хоча б трохи і спробувати просто пожити разом. Через три місяці я просто завила. Він втратив роботу, я не засуджувала його, навпаки намагалася підбадьорити, але шукати нову він не став, влаштувався кур’єром у знайомого за 8 тисяч гривень, сказав йому більше не треба. По суті, я годувала себе і його весь цей час, він приносив гроші мінімально.

По дому допомоги ніякої, навіть не хотів мити за собою тарілку, не чоловіча справа. Вечорами походи в гараж з друзями, приходив нетверезий, повертався за північ і будив мене, незадоволений, що сплю, але я встаю на роботу о 6 ранку. У магазин їздила сама, тому що з ним неможливо, він купував все тільки по акції і як можна менше.

Патологічна жадібність з його боку стала турбувати мене більше і більше. Весілля не буде, сказав він, відзначати занадто накладно. Я сама не любителька пишних урочистостей, але зовсім не відзначати дико, адже є батьки і близькі друзі, це неповага до них, можна просто скромно посидіти у вузькому колі. Митися і переодягатися він їздив до себе додому, до батьків, щоб не витрачати у мене воду і не давати грошей на квартплату.

Ці дивні речі мене насторожили. Він наполягав на розписі і народженні дитини, хоча я сказала, що ні про яких дітей не може йти мова поки, тому що це велика відповідальність, потрібно бути готовими повністю, і йому мати зарплату не 8 тисяч, а як мінімум в 2 рази більше. Щоденні суперечки втомили мене, я запропонувала пожити окремо, відпочити один від одного трохи. Він з небажанням з’їхав до батьків.

Побувши на самоті і проаналізувавши ситуацію, я зрозуміла, що моя закоханість в нього спала як пелена з очей, вийти заміж за нього я все ж не готова. Внутрішній голос сказав «ні». І тут мені прислали цікаве свіже листування його з іншою дівчиною, де він писав, що вільний і пропонував їй зустріч, зізнавався в симпатії. Скинула мені її та сама дівчина, яка підіграла йому, знаючи через знайомих, що у нього є наречена.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩