Батьки намагаються вказувати, що мені робити, не розуміючи, що я вже доросла, самостійна, а головне, не від кого матеріально не залежна жінка

Чомусь всі мною незадоволені і не соромляться говорити мені в лице кожен раз, коли я приїжджаю до батьків у гості. Хоча мені вже за 30, робота хороша і з виглядаю теж добре, живу окремо від батьків і нікому не заважаю.

З батьками живе моя молодша сестра Маша, у якої є чоловік і діти. Виявилося, що мої власні бажання не збігаються з думкою моїх рідних. Справа в тому, що я до сих пір не заміжня і дітей у мене немає. Постійне їх невдоволення мною виражається в обговоренні і критиці мого способу життя при кожній нашій зустрічі і часто навіть при сторонніх людях. Батьки намагаються вказувати, що мені робити, не розуміючи, що я вже доросла, самостійна, а головне, ні від кого матеріально не залежна жінка, мене ображає таке їхнє ставлення і нерозуміння.

Мама починає скаржитися, що їй вже набридло відповідати знайомим і родичам, чому я не вийшла заміж. Сестра намагається донести яке це щастя мати сім’ю, дітей, не те, що я, самотня, забуваючи при цьому недавні розмови, як вона втомилася з дітьми, і що я не можу посидіти з ними на вихідних, щоб вони могли з чоловіком кудись сходити, відволіктися. При цьому Маша не хоче помічати, що у мене таких проблем немає, я вільна і можу вибирати, як і з ким, мені провести вихідні. І мене такий варіант влаштовує більше, ніж прокидатися рано вранці від дитячого плачу і бігти на кухню готувати чоловікові сніданок.

Подруга називає мене егоїсткою, яка навіть кошеня не хоче завести, але благає взяти її собачку на час відпустки. Мені складно їм усім відмовляти, я міняю свої плани, щоб допомогти і виходить, що якщо я не хочу мати свої проблеми, то повинна жити чужими. І це все так часто повторюється, і я помітила, що перетворююся на няньку, а моя квартира – в притулок для тварин. У мене це викликає бурю негативних емоцій і невдоволення втручанням в мій особистий простір, але сказати нічого не можу, боюся образити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩