30 років в шлюбі, як раптом закохався в сусідку. Все село про нас знає, але розлучатися боюсь. Не знаю, як відреагує мій син, що скажуть друзі та й пліткувати почнуть про мою кохану. Що робити – не знаю

Зі своєю дружиною я живу вже понад 35 років. Нещодавно я розміняв шостий десяток, а моїй дружині виповнилося 56. У нас є син, але він живе далеко і приїжджає рідко. Поїхав з дому він майже 7 років тому, після його від’їзду я гостро відчув душевну порожнечу. Виникло чітке відчуття, що зі мною живе стороння людина і ніяких спільних інтересів у нас ніколи не було.

Дружині я давно пропонував продати міську квартиру і виїхати на постійне місце проживання в невелике село. Мені подобаються прогулянки по свіжому повітрю і відсутність суєти, але на всі мої пропозиції отримав тільки категоричну відмову.

Ми в підсумку домовилися про покупку дачі і проживанні там протягом літнього періоду. З настанням весни я з радістю поїхав, а дружина мимоволі змушена була хоча б зрідка перебувати поруч.

Дружині абсолютно не подобалися «принади» заміського життя. Від посадок овочів і чагарників її буквально нудило. Збір врожаю у неї не викликав позитивних емоцій, а про засолювання огірків і заготовки на зиму вона навіть не хотіла говорити.

Для неї був важливий тільки телевізор, так як вона з задоволенням проводила час за переглядом серіалів. Я багато часу працював на ділянці, а дружина практично все літо провела в дачі. Іноді я пробував попросити допомоги, але у неї відразу виявлялися різні хвороби. Вона часто скаржилася на болячки, але самопочуття погіршувалося відразу після моїх прохань.

Мені було іноді дуже сумно, тому що навіть спільних тем для розмови у мене дружиною не знаходилося. Восени наші відносини повністю зіпсувалися, так як мене тягнуло назад в село, а дружина категорично відмовилася покидати квартиру. Вона заявила про те, що я можу оселитися за містом назавжди. Їй зовсім не подобається будинок з дерева і необхідність топки печі.

Вона легко погодилася відпустити мене і зовсім не приховувала своєї радості. Раніше я був військовим, дружина завжди супроводжувала мене у відрядженнях і жила навіть в жахливих умовах гарнізонів. Зараз же вона буквально вигнала мене за межі квартири і мені було неймовірно прикро.

Вона дала обіцянку приїжджати, при цьому за два місяці не спромоглася зробити візит. Іноді приїжджали друзі, що було дуже приємно.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩