В останній момент вітчим відмовився оплачувати весілля падчерки і він правий! Він взяв в руки келих шампанського і вирішив сказати тост, який приголомшив всіх присутніх

Вітчим все життя ставився до дочки своєї дружини як до рідної. Він любив її і в усьому підтримував. Він оплатив дівчині навчання за кордоном, а коли вона повернулася, то купив їй квартиру і автомобіль. Завдяки вітчиму падчерка змогла влаштуватися на престижну роботу і почала непогано заробляти. Всю цю ідилію зруйнувало весілля прийомної дочки.

До цієї події вся сім’я готувалася дуже ретельно. Вибрали ресторан, визначилися з сукнею, склали список гостей. Коли список запрошених побачив вітчим, він попросив, щоб на весілля запросили кілька його добрих друзів. Цих людей йому було б дуже приємно бачити на весіллі у своєї дочки. Вітчим не вимагав, він просто попросив. Він мав право просити, адже за весілля платив він.

Біологічний батько дочки ніяк не допомагав дівчині. Він час від часу з’являвся в її житті, і знову зникав. Як не дивно, але дочка його любила навіть більше, ніж вітчима.

Незадовго до весілля вітчим випадково зустрівся зі своїм другом, якого він хотів бачити на весіллі дочки. Він запитав, чи зможе він прийти на банкет. Однак, друг відповів, що його ніхто не кликав на весілля. Він не отримував запрошення від молодят.

Вітчиму стало дуже неприємно, але він відмовлявся вірити в те, що це не помилка. Він сподівався, що це якесь непорозуміння і воно швидко утворюється.

Через кілька днів вітчим дізнався, що в список запрошених (а це 250 чоловік) не включили жодного (!) його друга. Ситуація ця його дуже засмутила і образила. Він платив за весь банкет, а дочка з дружиною відмовилися запросити 20 осіб, які були вітчиму дуже дорогі.

Але це ще не найгірше. У п’ятницю ввечері він повернувся додому з роботи і застав у себе вдома звану вечерю. На цій вечері був майбутній зять зі своєю сім’єю і біологічний батько дочки! Вітчим був шокований таким поворотом подій. Спочатку він навіть не знав, як себе правильно повести. Але трохи зібравшись, взяв в руки келих шампанського і вирішив сказати тост:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩