Коли я народила другу дитину, то вже була не такою стрункою, як колись. Але чоловік постійно дарував мені гарні подарунки та квіти. Все ж я відчувала щось недобре. Та я, якось вночі, вирішила подивитися його телефон, і побачила там повідомлення від іншої жінки. Потім чоловік розповів мені, що вони зустрічаються пів року, але розлучатися зі мною він не хоче. Іван просив вибачення, і ми продовжили жити разом. Тоді я вирішила, що маю стати красивою жінкою, щоб Іван шкодував про свій вчинок все життя

Після появи першої дитини я вже не була такою стрункою, як колись, але все ж намагалася тримати себе в руках. Але ось після появи другої дитини, я мала дуже мало часу і перестала за собою стежити, в мене на себе просто не вистачало часу.

Мій чоловік Іван мене кохав, не дивлячись ні на що і нічого мені не казав і навіть підтримував мене постійно в усьому. Смачно готував, прибирав в будинку, допомагав доглядати за дітьми. Мені нічого не хотілося, нічого не радувало, я тоді була вся в турботах.

Потім ми почали сперечатися по різних дурницях, а бувало, взагалі без приводу. Подарунки я Іванові перестала купувати, хоча чоловік регулярно мене обдаровував, завжди намагався купити якусь красиву і приємну дрібничку.

Але з часом я почала відчувати, що Іван зовсім перестав звертати на мене увагу. Все частіше став затримуватися на роботі і навіть почав таксувати у вільний час, аби тільки не вдома зі мною. Я почала підозрювати, що в нього хтось є. Але він мене запевнив, що це не так, і що кохає він тільки мене і ні хто йому більше не потрібен.

Все ж, моя жіноча цікавість узяла верх над розумом. І я, якось вночі, вирішила подивитися у нього телефон, і виявила там спілкування з іншою жінкою.

Мені важко було повірити в це. Я не знала як йому про це сказати, з чого почати цю розмову. Я розуміла, що сама в цьому винна.

Я дізналася, що вони зустрічалися пів року. Після того, як я повідомила Іванові, що все знаю, він почав виправдовуватися і говорив, що сам не зрозумів, як це все сталося. Живучи зі мною він дуже багато чого досяг у житті, з моєю допомогою він твердо став на ноги і дуже добре заробляв, тому втрачати мене він не хотів.

Звичайно, я його пробачила, хоча тих почуттів у мене вже не було. Але з того дня я взяла себе в руки і почала над собою працювати. За місяць я привела себе в порядок. Почала активно займатися спортом і вже через рік я знову стала собою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩