Сидимо ми разом, спілкуємося і тут мій чоловік сказав, що вже не дочекається коли я буду така ж красива і фігурна, як Оксана.

Мені завжди здавалося, що я щаслива жінка та мати.

Я займаюся просуванням та рекламою нашого магазину в інтернеті, а чоловік возить товар, контролює наших продавців. Виконує бухгалтерську функцію і багато іншого.

Поки наші діти ще не пішли до садочка, то я сиджу з ними вдома. Вагітність у мене була складна. Лікарі заборонили мені будь-яке фізичне навантаження. Відповідно всі дев’ять місяців я практично не рухалася, лише щоб народити здорових дітей. Так, я не змогла повернути після родів своє тіло. Про струнку фігуру я могла лише згадувати зі слізьми.

Далі я вирішила, що потрібно худнути. Так як грудьми я уже не годувала – то вирішила спробувати дієту. Через те, що дієти мені не допомагали – я поправилася ще. Потім відбувся гормональний збій і ще плюс десять кілограм. В результаті, на сьогодні моя вага близько дев’яносто двох кілограм. Про колишні шістдесят можна лише мріяти.

Мені здавалося, що чоловік приймає мене і такою товстою і продовжує любити. Та все змінив один вечір. Він прийшов додому з букетом ромашок і нашими друзями. Інколи ми влаштовуємо такі вечори із переглядом фільмів і якимись смаколиками.

Моя подруга має гарну фігуру, поява сина на неї зовсім не вплинуло. Сидимо ми разом, спілкуємося і тут мій чоловік сказав, що вже не дочекається коли я буду така ж красива і фігурна, як Оксана.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩