Відчуваю себе дурненькою наївною простушкою, яку обвели кругом пальця. А я ж щиро підтримувала подругу, думала про неї. А мною просто скористалися. Ми з Мартою дружили більше 7 років. На сайті знайомств вона познайомилася з цікавим чоловіком, а сама була заміжня

Ми з мартою дружили більше 7 років. Вона познайомилася на сайті знайомств з цікавим чоловіком, а сама була ще заміжня, в процесі розлучення. Потім Марта чекала, коли оформиться офіційно її розлучення з чоловіком, і після цього через пару місяців вона виходить знову заміж за Олега, з яким познайомилася на тому сайті.

Її попереджали батьки: «Ти ж з ним спілкувалася пару місяців всього повідомленнями, і в живу знаєш його стільки ж – два місяці! Так швидко не можна роздивитися людину».

Та моя подруга не хотіла бути сама, скільк її знаю – вона не може ні з ким не бути. Для Марти головне – щоб не сама.

У мене правило – не лізти в чужі стосунки і не давати поради. Але тут вона мені дзвонить вся в розпачі і сльозах розповідає, що Олег, нинішній її чоловік, її кинув. Нахамив, сказав, що вона просто розпещена жінка і багато від нього вимагає: чоловіча робота по дому, пристойний заробіток.

Дохід у нього і справді смішний для чоловіка, всього 10 тисяч гривень. При цьому хоче дитину спільну з Мартою. Живе у неї, розвиватися не хоче. Звинувачує, що вона його обмежує в їжі і в усьому. Але при цьому, живучи з нею, він набрав вагу майже 130 кг!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩