Відчуваю себе дурненькою наївною простушкою, яку обвели кругом пальця. А я ж щиро підтримувала подругу, думала про неї. А мною просто скористалися. Ми з Мартою дружили більше 7 років. На сайті знайомств вона познайомилася з цікавим чоловіком, а сама була заміжня

 

Я порадила подрузі заспокоїтися і взяти в себе в руки, тому що в житті все буває і їй треба бути сильною. Адже у неї син 4 років. Заспокоювала її, говорила, що він одумається і повернеться. Власне, це і сталося.

І так вже – разів зо  вже 10: то йде, то повертається до неї. Кілька разів при мені вона його вигнала і сама ж його повернула назад. А він зрозумів, що вона завжди його прийме. Я питала у Марти: «А чи зможеш ти так все життя миритися з його витівками?». Вона відповіла, що ні.

Я взагалі не вважаю його чоловіком через таку поведінку. При кожній сварці він іде, вирішити проблеми не може. Я їй свою думку сказала, що це не чоловік, що нормальний так себе не веде. А ще що смішно – він вимагає від неї, щоб вона говорила йому постійно такі слова – «Ти мій хороший, добрий, лагідний».

Олег не любить, коли на нього не так подивляться або підвищать голос. Тільки тихо і спокійно з ним потріно.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩