Олег в той час дивився свою улюблену передачу, а я, побачивши його телефон, вирішила зробити несподіванку – змінити заставку екрану. В цей час прийшло повідомлення від якоїсь дівчини: “Олежику, не хвилюйся, ми щось придумаємо. Все в нас буде добре”. Перші пару секунд я думала, що це якийсь жарт. Просто у мене насправді хороший чоловік, але не втримавшись я вирішила про все розпитати

Хочу сьогодні поділитись з вами своєю історією. Можливо, комусь це допоможе, можливо, хтось впізнає свою життєву ситуацію і зробить вчасно правильні висновки.

Моє кохання триває 14 років, 12 з яких я у шлюбі. У мене є насправді чудовий чоловік і найчудовіший син.

Рік назад я випадково дізналася, що мій чоловік має на стороні “кохану жінку”. Це насправді було випадково. Олег в той час дивився свою улюблену передачу, а я, побачивши його телефон, вирішила зробити несподіванку – змінити заставку екрану. В цей час прийшло повідомлення від якоїсь дівчини: “Олежику, не хвилюйся, ми щось придумаємо. Все в нас буде добре”.

Перші пару секунд я думала, що це якийсь жарт. Просто у мене насправді хороший чоловік і я ніколи б не подумала нічого такого. Вранці я вирішила запитати у Олега про цю ситуацію, він відповів про те, що так, було, нічого серйозного. 3 місяці стосункам. Все закінчено…

Через місяць я таки дізналася, що стосунки тривали 5 років. Я поїхала з дому на декілька днів давши своєму чоловіку час на роздуми. Я люблю його більш за все і враховуючи це почуття, я його пробачила.

Цей рік пройшов як один тиждень.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩