Олег в той час дивився свою улюблену передачу, а я, побачивши його телефон, вирішила зробити несподіванку – змінити заставку екрану. В цей час прийшло повідомлення від якоїсь дівчини: “Олежику, не хвилюйся, ми щось придумаємо. Все в нас буде добре”. Перші пару секунд я думала, що це якийсь жарт. Просто у мене насправді хороший чоловік, але не втримавшись я вирішила про все розпитати

 

Не так давно ми купили квартиру про яку мріяли. До того часу жили на орендованій всі 12 років. Олег працював керівником у великій фірмі, я також, будучи в декреті працювала. Останні 4 роки він не працює, я – віддалено. У нас було багато всяких труднощів… але ми це пережили разом.

Коли я дізналася, що вони й надалі зустрічаються, попросила Олега піти. Він пішов на квартиру своєї бабусі. Яку я доглядала два роки перед її відходом, вона була лежача. І я єдина була з нею, коли вона відійшла у вічність.

На даний час Олег там, ми з сином залишились на нашій орендованій. Через місяць мали б всі разом переїхати у велику, нову, нашу квартиру. Але справа в тому, що Олег не знає, що робити…

Ніби рік прожили після звістки про зраду і нічогісінько не змінилось, він не любить мене, у нас нема стосунків, хоча жили під одним дахом.

Я знаю, що Олег весь час думає про неї, їздить подивитись на неї…

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩