Я 18 років вuховyвала дочку сестрu, але тепер у мене своя сім’я, я вucтавuла її за двері. Вона кpuчала на мене, що я злaмала їй жuття. А потім, на порозі стоялu троє…

 

Сестра і тоді не зволила з’явитися. Мені тоді довелося побігати, щоб взяти опіку над Діаною на себе. До недавнього часу, я була матір’ю вісімнадцятирічної дочки.

Я не вийшла заміж, я не народила своїх дітей. Я вклала душу в цю дитину. А варто було з’явитися сестрі на блискучому кабріолеті, з новим смартфоном в руках в якості подарунка, як Діанка попливла.

Дочка кричала на мене, що я зламала їй життя. Що вона могла купатися в грошах разом з матір’ю, а не животіти зі мною, «жалюгідною бухгалтершей», на гроші.

Вона зібрала речі і пішла зі своєю біологічною матір’ю в красиве життя. Я залишилась одна. Я як сомнамбула, ходила на роботу, їла на автоматі, не відчуваючи смаку їжі. Я не знала, який день тижня і яке число.

Прийти в себе мені допоміг мій начальник. Він жартома пригpозив, що звільнить мене з роботи, якщо я відмовлюся піти з ним на побачення. Я пішла, щоб не провести черговий вечір в порожній квартирі. Ви не уявляєте моє здивування. коли через півтора місяці я дізналася про те, що чекаю дитину.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩