Влітку я набрала свого сина і попросила, щоб він приїхав на дачу, трішки допоміг, бо мені важко самій. Я взагалі дуже рідко у нього щось прошу, але в цей раз сама не встигала. Але син відмовив мені відразу, сказав, що вони з дружиною мені допомагати не зобов’язані, бо я сама хотіла ту дачу. Я завжди все їм приводжу: кабачки, огірки, помідори, капусту та картоплю. Вони завжди все беруть і дякують. А зараз я сказала синові, якщо вони мені нічого не зобов’язані, то нехай звільняють мою квартиру, а я знайду квартирантів, бо мені теж якось жити потрібно. А через годину син сам мені подзвонив і заспівав вже зовсім іншу пісню

– Одного разу я попросила свого сина допомогти мені трішки на городі, бо не справлялася сама з роботою, важко було, – розповідає пенсіонерка Тамара Василівна. – Виходило якось так, що я взагалі рідко до свого сина звертаюся за допомогою, може, три-чотири рази за сезон, це якщо мені дуже потрібно.

В цьому році ще жодного разу його ні про що не просила взагалі, сама з усім справлялася, бо знаю добре, що син мій на дачу їздить без особливого на те бажання. Але тут без чоловічої допомоги було не обійтися. Хоча й забарився б він у нас десь пів години. І що ти думаєш? син мій відмовився приїжджати, сказав, щоб не чекала його.

– Я не розумію, як це відмовити матері в допомозі, він же знає, що ти сама не можеш впоратися, якщо просиш його приїхати.

“Ми, мамо, з моєю дружиною Юлею вирішили, що дача наша – це лише твоя забаганка. Хочеш там працювати, працюй сама. Нам вона не потрібна, тому нас більше ти з цією дачею не чіпай, їздити ми туди не будемо, і допомагати тобі на дачі ми не зобов’язані теж, тут вже сама нас зрозумій”.

– Я, після цих слів, розсердилася, кажу, ну якщо ви мені не будете допомагати, тоді я теж вам не зобов’язана щось робити і турбуватися про вас. Збирайте свої речі і з’їжджайте з моєї квартири, куди самі забажаєте. Ось до кінця місяця поживіть, а з першого числа з’їжджайте та й орендуйте самі собі житло. Бо моєму синові вже 35.

Живуть син з невісткою та дитям у квартирі Тамари Василівни. А незабаром чекають ще одну дитину. Юля сидить вдома не працює ніде, веде домашні справи і займається дитиною. Працює лише один її чоловік. Тому оренду квартири вони оплатити не зможуть, його зарплати аби на життя вистачило.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩