Одного дня свекруха прийшла до мене сваритися. А я їй з порогу сказала: – Ви знаєте, я подумала і вирішила, що ви праві, борщ за вашим рецептом набагато смачніший і тепер я буду його готувати тільки так

З Михайлом я ще в дитинстві дружила. Він жив на сусідній вулиці у нашому селі. Батьки не хотіли, щоб я з ним спілкувалася, але в старших класах ми почали зустрічатися. Згодом його забрали в армію, а я пообіцяла, що обов’язково його дочекаюсь. Після його повернення ми вирішили одружитися.

Мої батьки були шоковані й зробили шуму на все село. Чого я тоді тільки не вислухала. Щоб одружитися з Михайлом мені довелося збрехати й сказати, що я вагітна. Тоді батьки вже змирилися, а ми відгуляли весілля.

Жили в бабусі Михайла, де й почалося веселе життя. З Михайлом у нас були чудові стосунки, а зі свекрухою ніяк не могла знайти спільної мови. Жила вона неподалік, тому заходила до нас мало не щодня. Кожний її візит супроводжувався причіпками та вказівками, як я маю вести домашнє господарство та доглядати за її синочком.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩