Я З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЛА ДНЯ, КОЛИ СВЕКРУХА ВІД НАС ПОЇДЕ, ТА ЧОЛОВІК ПОТІШИВ МЕНЕ НОВИНОЮ, ЩО ВОНА ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЩЕ НА 3 ТИЖНІ. Я ЗАСМУТИЛАСЯ, БО ЖИТИ ЩЕ МАЙЖЕ МІСЯЦЬ З СТОРОННЬОЮ МЕНІ ЛЮДИНОЮ ЯКОСЬ НЕ ДУЖЕ ХОТІЛОСЯ. ХОЧ, ТРЕБА ВИЗНАТИ, ЩО СВЕКРУХА НЕ СИДІЛА СКЛАВШИ РУКИ. ВОНА ВАРИЛА ЇЖУ, ПРАЛА, ПРИБИРАЛА, ДОПОМАГАЛА МЕНІ З ДИТИНОЮ. ХОЧ Я І НАМАГАЛАСЯ НЕ ПОКАЗУВАТИ СВОЄ НЕВДОВОЛЕННЯ, ТА СВЕКРУХА, ВСЕ ОДНО, ВІДЧУЛА НЕДОБРЕ І ВИРІШИЛА ПОГОВОРИТИ

 

Вийшло так, що після одруження, ми з чоловіком переїхали жити в інше місто. Чоловікові запропонували гарну роботу, тому ми не роздумуючи, подалися туди. Ми дуже швидко облаштувалися на новому місці і почали жити новим життям.

Все змінилося, коли у нас народилася донька. Спочатку я не відчула труднощів, бо у чоловіка була відпустка. Він перший час мені дуже допоміг. Потім до нас приїжджала моя мама, але вона могла залишитися у нас ненадовго, оскільки ще працювала на роботі.

Справжнє випробовування для мене почалося, коли у доньки почали різатися зуби. І вдень і вночі вона вередувала, була дуже неспокійною, весь  час плакала.

І  тут, якось, чоловік мене “потішив”, що до нас на кілька днів їде свекруха. Я була приголомшена цією новиною, оскільки добре знала, що свекруха не любить мене, з самого початку нашого знайомства відносини у нас не склалися.

Я весь день морально готувалася до приїзду свекрухи, але та дуже сильно мене здивувала. Привезла навіть для мене подарунок, хоча досі вона мене не переварювала.

Ті кілька днів, що свекруха була у нас, вона відносилася до мене, як до доньки. Я не могла зрозуміти – вона і справді так змінилася, чи це якийсь черговий її підступ. Тому я постійно була напруженою, сусідство, хоч і мирне, але з свекрухою, дещо мене сковувало. Я боялася щось зробити, що їй могло б не сподобатися, відчувала себе як в гостях. Я намагалася менше потрапляти на очі і постійно займатися якимись справами.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩