КОЛИ МІЙ МОЛОДШИЙ БРАТ ЗІБРАВСЯ ОДРУЖУВАТИСЯ, У БАТЬКІВ НЕ БУЛО ГРОШЕЙ, ВОНИ І ТАК БУЛИ В БОРГАХ І МИ ВИРІШИЛИ ГУЛЯТИ ВЕСІЛЛЯ ВДОМА. ВЕСЬ СВІЙ ЧАС Я І МІЙ ЧОЛОВІК ПРИСВЯТИЛИ ПРИБИРАННЮ ДВОРУ І БУДИНКУ, ПОФАРБУВАЛИ БОРДЮРИ, ВОРОТА, ПРИБРАЛИ СМІТТЯ, ПОСТАВИЛИ СТОЛИ У ДВОРІ, ГОТУВАЛИ СПАЛЬНІ МІСЦЯ ДЛЯ ГОСТЕЙ. А МОЛОДІ СПОКІЙНО ПИЛИ ЧАЙ НА КУХНІ, ПАЛЕЦЬ ОБ ПАЛЕЦЬ НЕ ВДАРИЛИ, ВСТАЛИ О 3-ІЙ ГОДИНІ ДНЯ, А Я В 6 РАНКУ. ОДНОГО РАЗУ, ВВЕЧЕРІ, Я СІЛА НА КУХНІ ГОДУВАТИ ДІТЕЙ. ЗА СТОЛОМ БУВ МІЙ БАТЬКО, ВІН МЕНІ СКАЗАВ, ЩО ЧЕРЕЗ МЕНЕ В БУДИНКУ ПОСТІЙНІ СВАРКИ. Я НЕ ВІРИЛА СВОЇМ ВУХАМ. НЕВІСТКА СТАЛА МОЇМ БАТЬКАМ РІДНІШОЮ ЗА МЕНЕ

 

Коли мій молодший брат зібрався одружитися, у батьків не було грошей, вони і так були в боргах і ми вирішили гуляти весілля вдома. Весь свій час я і мій чоловік присвятили прибиранню двору і будинку, пофарбували бордюри, ворота, прибрали сміття, поставили столи у дворі, готували спальні місця для гостей.

А молоді спокійно пили чай на кухні, палець об палець не вдарили, встали о 3-ій годині дня, а я в 6 ранку. Одного разу, ввечері, я сіла на кухні годувати дітей. За столом був мій батько, він мені сказав, що через мене в будинку постійні сварки. Я не вірила своїм вухам. Невістка стала моїм батькам ріднішою за мене

Коли мій молодший брат Вадим привів до нас у будинок свою дівчину Віру, то все пішло шкереберть. У нас була хороша сім’я, великий двоповерховий будинок, завжди купа гостей, пісні на свята. Ми з чоловіком відразу після весілля переїхали до моїх батьків, і прожили там щасливих 10 років. Але тут з’явилась Віра. Вона приїхала з якогось села, сама з неблагополучної сім’ї, навчалася в ПТУ і жити їй було ніде.

Мама вкрай була незадоволена вибором Вадима. Але тим не менше, нічого не робила і в очі їй мило посміхалася. Я заспокоювала її, говорила, що це нічого не означає, головне, щоб вона людиною була хорошою. Не проживши в нашому будинку і місяця, ми дізналися, що в неї скоро буде дитина. Скоріше за все, батьком якої був не Вадим. Батьки були в розпачі. Брат вирішив одружитися. З того моменту наше тихе і спокійне життя закінчилося.

Вадим з Вірою постійно сварилися, бувало навіть без будь-яких причин. Мене попросили підготувати все до весілля. Батьки і так були в боргах, так як потрібно було платити за навчання брата, тому свято вирішено було відзначати в колі сім’ї. Ми з чоловіком організували все.

Напередодні весілля я взяла на роботі два дні за свій рахунок, щоб допомогти батькам. Весь цей час ми присвятили прибиранню двору і будинку, пофарбували бордюри, ворота, прибрали сміття, поставили столи у дворі, готували спальні місця для гостей. А молоді спокійно пили чай на кухні, палець об палець не вдарили, встали о 3 годині дня, а я в 6 ранку. Стомлена вкрай, я попросила брата допомогти мені з прибиранням у ванній. Я чула, як він встав, маючи намір підійти до мене, але тут пролунав голос нареченої з кухні:

— А чому твій чоловік не може це зробити, я взагалі не бачила щоб він щось допоміг.

Мало того, що я падаю з ніг, допомагаю їм, так вона ще й рота відкриває. Чоловік у мене жив тоді в іншому місті і приїжджав тільки на вихідні. Він завжди допомагав моїм батькам у всьому. Я зайшла в кухню:

— Хто ти така, щоб командувати моїм чоловіком? – моєму обуренню не було меж.

Почувши суперечку – прибігла мама. Попросила всіх заспокоїтися. Але Віра ніяк не вгамовується:

— У нас завтра весілля, могли б хоч зараз настрій не псувати. Краще б щось допомогли – нахабно сказала вона.

— А ми що? Мабуть тут танцюємо цілий день, хоча б совість мала, – сердито сказала я.

Нащо мама попросила мене не починати скандал:

— Нехай весілля відгуляємо, а там видно буде, – спокійно сказала мама.

Весілля пройшло ідеально. Все було весело і продумано, але далі мені у нас в будинку стало абсолютно неможливо жити. Скандали виникали на порожньому місці щодня. Невістка ображала моїх дітей, брала їх рушники у ванній, без докорів сумління з’їдала те, що я купувала дітям. При цьому вона пояснювала це просто, мовляв, “мені можна, я чекаю дитину”.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩