ЗЯТЬ ЖИВЕ З НАМИ, АЛЕ ВІДНЕДАВНА У НЬОГО ПОЧАЛИСЯ КОНФЛІКТИ З МОЇМ ЧОЛОВІКОМ. КЛІМАТ В СІМ’Ї СТАВ ТАКИЙ, ЩО МИ ЗРОЗУМІЛИ – ПОРА ЖИТИ ОКРЕМО. ВИРІШИЛИ БРАТИ КВАРТИРУ В КРЕДИТ. АЛЕ ЗЯТЬ ФАКТИЧНО НЕ ПРАЦЮЄ, А У ДОЧКИ ЗАРПЛАТА В КОНВЕРТІ. ВОНИ ВЗЯТИ КРЕДИТ НА СЕБЕ НЕ ЗМОЖУТЬ. І ТУТ ЗЯТЬ ВИСУВАЄ МЕНІ ІДЕЮ: “А ДАВАЙТЕ ВИ НА СЕБЕ ОФОРМИТЕ КРЕДИТ”. ЧОЛОВІК ПРОТИ ЦІЄЇ ІДЕЇ, А Я НЕ ЗНАЮ, ЩО РОБИТИ

 

Дочка вийшла заміж і привела нам додому зятя. Хлопець старший від неї на вісім років. Ще під час першого знайомства ми були ошелешені, не розуміли, як дочка могла вибрати саме його.

Він почав з нами жити, а я не перестаю дивуватися його винахідливості. Фантазія зятя не має меж, і що найголовніше, іноді його ідеї дійсно прокочують. Не можу зрозуміти – або він щасливий геній, або відмінний аферист, але зараз він нам з чоловіком зробив таку пропозицію, що ми в розгубленості: приймати її чи ні. Зять запропонував нам взяти на себе квартиру в кредит.

Донедавна ми жили дружно, але з деякого часу наші стосунки дійшли до такого піку, що нам обов’язково треба роз’їхатися. На себе зять квартиру оформити не може, він офіційно ніде не працює.

В університеті він вчився на програміста, працювати на когось ніколи не хотів, тому працює сам на себе. Відкрив там в своєму комп’ютері щось типу бізнесу, і робить вигляд що заробляє, навіть гроші іноді у нього є.

Ріс хлопець з батьком, матері у нього давно не стало. З мачухою він спільної мови не знайшов, от і поїхав вчитися, та так тут і залишився.

Мій зять, треба визнати, має удачу в руках. Колись, коли це ще було, він грав в ігрові автомати і завжди зривав великий куш. Так, будучи студентом, він міг жити на широку ногу, завдяки своїй удачі. Але головною своєю удачею зять називає те, що зустрів нашу доньку і нас. Каже, що йому дуже пощастило з тещею і тестем.

Зять вміє піддобритися. Він смачно готує, часто робить вечерю для всіх. Але гроші на продукти бере у нас, мовляв, всі свої власні гроші вклав у бізнес. І ці тимчасові труднощі, як він їх називає, у нього постійно. Я питала вже у доньки, що то за робота така, весь час сидіти біля комп’ютера.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩