КОЛИ СВЕКРУХА ВИЙШЛА НА ПЕНСІЮ, ТО ПРИЙШЛА В НАШ БУДИНОК, І ТВЕРДО СКАЗАЛА, ЩОБ СИН ПОВЕРНУВСЯ В РІДНУ ДОМІВКУ, ЩОБ ДОПОМАГАТИ МАТЕРІ ПОХИЛОГО ВІКУ. І ЩО ВИ ДУМАЄТЕ? МІЙ ЧОЛОВІК, ЗАЛИШИВШИ МЕНЕ З ДИТИНОЮ, ПОЧАВ ЗБИРАТИСЯ. Я СТОЯЛА, НАЧЕ ВКОПАНА, НЕ МОГЛА ПОВІРИТИ В ТЕ, ЩО ВІДБУВАЛОСЯ ДАЛІ

 

Коли свекруха вийшла на пенсію, то прийшла в наш будинок, і твердо сказала, щоб син повернувся в рідну домівку, щоб допомагати матері похилого віку. І що ви думаєте? Мій чоловік, залишивши мене з дитиною, почав збиратися. Я стояла, наче вкопана, не могла повірити в те, що відбувалося далі

Коли свекруха вийшла на пенсію, то прийшла в наш будинок, і твердо сказала, щоб син повернувся в рідну домівку щоб допомагати матері похилого віку. І що ви думаєте, мій чоловік почав збиратися. Я стояла, наче вкопана, не могла повірити в те, що відбувалося далі

У шлюбі ми з чоловіком були 15 років, а потім розлучилися, навіть не можу сказати причини нашого розлучення, але єдине знаю точно, в цьому нам допомогла моя колишня свекруха. У нас підростав чудовий син, будинок повна чаша, було абсолютне взаєморозуміння практично у всіх питаннях. Чоловік добре заробляв, я старалася для сім’ї, як могла, була щасливою заміжньою жінкою. Але все це, в один день, виявилося ніщо для мого чоловіка, в порівнянні з волею його рідної матері.

Справа в тому, що незабаром свекруха вийшла на пенсію і твердо зажадала, щоб син повернувся в рідну домівку щоб допомагати матері похилого віку. І що ви думаєте, мій чоловік почав збиратися.  Я стояла, наче вкопана, не могла повірити в те, що відбувалося далі. З величним виглядом свекруха дивилася на те, як її син з опущеною головою збирає речі. Я ледь підібрала слова:

– Ви це серйозно?

– Абсолютно. Я його ростила, ночами через нього не спала. Вчила ходити, тримати ложку, зав’язувати черевики. Я мала проблеми зі здоров’ям після того, як він з’явився на світ. Настав час, і мені допомога потрібна. І моя дитина, в яку я вклала стільки сил і здлоров’я, зобов’язана допомагати мені і утримувати мене, я його так виховала – в повазі до волі батьків, і не перечити їхньому рішенню. Хоча, кому я це кажу, тобі всеодно байдуже, у тебе матері немає, тобі не зрозуміти.

Вони просто пішли. Чоловік пішов слідом за своєю матусею, яка прийшла в наш будинок, щоб забрати його у нас з сином. Дорослий 35-річний чоловік пішов, залишивши дружину і дитину, тому, що так веліла йому його мама! І до нашої думки він прислухатися і не збирався.

Декілька днів я йому телефонувала, просила повернутися, але він говорив про якись незрозумілий обов’язок сина перед мамою. Я намагалася йому пояснити, що я б його зрозуміла, якби він був один, але ж у нього є ще ми, а як же з обов’язком перед власною дитиною. На що він відповідав, що у нашого сина ще є я, і тому він не один і не кинутий ним на призволяще. Дика злість поступово змінилася байдужістю. Син був повністю на моєму боці – батько в один момент втратив в його очах свій авторитет. Я їла, працювала, спала.

Не знаю, скільки б ще я так жила, якби не прокинулася одного ранку з такою думкою:

– Я ж ще зовсім молода. Мені всього 34, я успішна жінка. Син уже зовсім дорослий – з ним не треба няньчиться. Він у мене багато вміє сам. А ще я згадала, що дуже багато років не була у відпустці.

На роботі відпускати мене не хотіли, але я написала заяву “за власним бажанням”. Сина я відвезла до своєї мами, і купила путівку.

Але вийшло все зовсім не так, як я планувала. Я закохалась. Всього за 2 дні знайомства, я закохався до такої міри, що навіть забула ім’я колишнього чоловіка і моєї свекрухти.

На мій великий подив, наш курортний роман перетік в щось більше. Їдучи додому, я щиро шкодувала про те, що все так швидко закінчилося. Але він мене згодом легко знайшов. Знайшов і переїхав в моє місто, щоб бути ближче до мене. Знайомство з сином пройшло ідеально. Після того він мені сказав:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩