НА МОЄ ВЕСІЛЛЯ МОЇ БАТЬКИ НЕ ПРИЙШЛИ, ЗАЯВИВШИ, ЩО ЦЕЙ ШЛЮБ НЕНАДОВГО. У ПІДГОТОВЦІ ВЕСІЛЛЯ ВОНИ ТЕЖ НЕ БРАЛИ УЧАСТІ. САМЕ В ТОЙ ДЕНЬ, КОЛИ Я ВИХОДИЛА ЗАМІЖ, МОЇ БАТЬКИ ЗІБРАЛИСЯ У ЗАКОРДОННЕ ВІДРЯДЖЕННЯ, НІБИ ТО ПО РОБОТІ. МИ ВЖЕ ВОСЬМИЙ РІК РАЗОМ, А СВАТИ БАЧИЛИ ОДИН ОДНОГО ХІБА ЩО НА ФОТОГРАФІЯХ. МИ НЕОДНОРАЗОВО РОБИЛИ СПРОБИ ЇХ ПРИМИРИТИ І ПОЗНАЙОМИТИ, АЛЕ ВСЕ МАРНО. НІ ТІ, НІ ІНШІ НЕ ГОРЯТЬ БАЖАННЯМ БАЧИТИСЯ І РОДИЧАТИСЯ

 

Ми з чоловіком одружені майже вісім років, а наші батьки так досі і не познайомилися. Це може виглядати дивно, але так вже склалося.

Коли ми з Борисом вирішили одружитися, мої батьки були шоковані моїм вибором. Моя мама завжди вважала, що вибирати собі пару треба «в своєму колі».

Я виросла в інтелігентній сім’ї, як мене називали всі «професорська онука». Мій батько – серйозний бізнесмен, мама – лікар. Вони самі багато чого досягли в житті і в мене багато вкладали. Тому, коли я познайомилася в інституті з Борисом і закохалася в нього, а згодом оголосила, що виходжу за нього заміж, я цим дуже розчарувала своїх батьків.

Справа в тому, що Борис із звичайної робітничої сім’ї. Його батьки все життя пропрацювали на заводі і є дуже простими людьми. Вони говорять все напряму, що їм в голову прийде. У них і мрії прості, межа їх бажань – купити шкіряний диван в зал. В кіно і театри не ходять, книжок не читають. Дивно, як в такій сім’ї Борис виріс таким інтелектуалом.

На моє весілля мої батьки не прийшли, заявивши, що цей шлюб, мабуть, ненадовго. У підготовці весілля вони теж не брали участі. Саме в той день, коли я виходила заміж, мої батьки зібралися у закордонне відрядження, ніби то по роботі.

Мені було прикро, але я розуміла, чому все так відбувається, і розуміла, що мені треба вибирати – батьки чи чоловік. Я вибрала Бориса.

Після весілля батьки зі мною майже не спілкувалися, а відсторонено спостерігали, що з цього вийде.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩